Kim jest b. dziewczyna Jarosława Kaczyńskiego? Prezes miał kilka miłości!

Jarosław Kaczyński
YouTube / Prawo i Sprawiedliwość
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Jarosław Kaczyński  nie słynie z licznych i głośnych romansów. Jednak zdecydowanie nie można zarzucić mu tego, że w jego życiu nigdy nie było żadnych kobiet. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dla polityki zdecydował się poświęcić swoje miłosne życie, ale wiadomo, że u jego boku były widywane przedstawicielki płci pięknej. O niektórych romansach wspomina nawet w swojej książce. Kim była piękna, tajemnicza kobieta, która wpadła w oko prezesowi? Przedstawiamy byłe miłości brata tragicznie zmarłego prezydenta.

Jarosław Kaczyński jest przez wielu określany jako człowiek zagadka. Z jednej strony jest upartym konserwatystą, z drugiej wrażliwym mężczyzną, który zawsze przejmuje się opinią publiczną na swój własny temat.

Dziewczyna prezesa PiS to hasło, które od lat elektryzuje polskich wyborców, którzy na temat życia prywatnego polityka wiedzą bardzo niewiele. Mimo tego, że wiele kobiet robiło podchody w kierunku jego osoby, on pozostawał wciąż obojętny wobec ich wyznań. Do dziś pozostaje więc samotnym kawalerem, który najpewniej nie zamierza już wchodzić w związek małżeński.

Okazuje się jednak, że prezes nie od zawsze był oziębły w stosunku do kobiet, a niektórym damom udało się nawet skraść jego serce. O niektórych ze swoich romansów opowiada w swojej biograficznej książce, gdzie czule wspomina te relacje.

Szefa partii drażni wiele rzeczy, bardzo nie lubi czyichś odgłosów jedzenia: mlaskania, siorbania, chrupania. Twierdzi, że jest to obrzydzające. Przyznaje, że to jedna z niewielu rzeczy, które doprowadzają go do szału. Takich bodźców na pewno jest więcej, może to właśnie dlatego zdecydował się na samotne życie, dla świętego spokoju.

Twierdzi się jednak, że kobiety, które przez jakiś czas wiernie trwały u boku Kaczyńskiego, nie robiły tego ze względu na uczucie, jakim z reguły darzy mężczyznę zakochana kobieta. Ich lojalność opierała się w niektórych przypadkach na więzach krwi, często wspólnych poglądach politycznych i tych samych ideałach. Może właśnie przez takie relacje mężczyzna nabrał uprzedzeń i zdecydował się na życie w samotności.

Niektóre z tych kobiet zabawiły w jego sercu na dłużej, inne traktował jako przelotny romans, który na dłuższą metę był dla niego mało znaczący. Jedna kobieta jednak skradła jego serce i twierdzi się, że to właśnie przez to niepowodzenie prezes wycofał się z miłosnego życia raz na zawsze.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać byłą dziewczynę Kaczyńskiego, a także wszystkie inne miłości, które przewinęły się przez jego życie.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Agata Duda ma swoje mroczne sekrety. 10 faktów z jej życia, o których wolałaby, żeby nikt nie wiedział
2. Jan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie wstrząsem dla Katolików
3. Krystyna Pawłowicz wolałaby to ukryć. Wstydliwe fakty z życia posłanki, punkt 7 dotyczy męża

Następna strona