Najlepsze memy z Jarosławem Kaczyńskim. Przy ósmym popłakaliśmy się ze śmiechu

Autor Andżelika Wróblewska - 30 Kwietnia 2019

Słowa, które wypowiedział Jarosław Kaczyński podczas konwencji regionalnej, odbiły się szerokim echem wśród internautów. Sieć została zalana falą memów nawiązujących do wypowiedzi prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Kaczyński okazał się lepszy od kierowcy TIRa!

Jarosław Kaczyński jest bratem bliźniakiem byłego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Lecha. Jego brat tragicznie zmarł w katastrofie rządowego samolotu, która miała miejsce pod Smoleńskiem w 2010 roku. Z wykształcenia jest prawnikiem, ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim w 1971 roku.

Pomimo tego, że nie jest premierem ani prezydentem, a formalnie jest tylko posłem na Sejm, od czasu wygranych przez PiS wyborów parlamentarnych w 2015 roku jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych ludzi w Polsce. Mimo wcześniej wspomnianej opinii, Jarosław bardzo często staje się celem internautów, którzy tworzą prześmiewcze memy nawiązujące do jego osoby. Nie umyka im ani jedno słowo, które wypowie prezes PiSu.

Ostatnio odbyła się konwencja regionalna Prawa i Sprawiedliwości w Białymstoku. Jednym z tematów była kwestia infrastruktury drogowej. Z ust Kaczyńskiego padły słowa, których polityk może dziś żałować. Jego wypowiedź wywołała falę śmiechu i pociągnęła za sobą działania internautów, którzy bardzo kreatywnie podeszli do tematu.

- Jeździłem po Polsce począwszy od 1990 roku bardzo intensywnie. Nieustannie zwiedzałem kraj. Znam polskie drogi i szosy lepiej niż niejeden kierowca TIRa - To właśnie te słowa prezesa wywołały u odbiorców takie emocje.

Zawrzało na portalach społecznościowych. Smaczku całej akcji dodaje fakt, że prezes nie ma prawa jazdy. Kto wie, może Jarosław miał okazję podróżować jako pilot? Jego stwierdzenie z pewnością zaskoczyło niejednego zawodowego kierowcę.

- To będzie naprawdę jeden ze środków Europy, nie w sensie geometrycznym, tylko sensie transportowym i gospodarczym. To jest nasza obietnica dla was – powiedział prezes Jarosław Kaczyński.

Polityk jednak nie pierwszy raz padł ofiarą internautów. Zdarza się to często. Razem z redakcją Pikio przygotowaliśmy najśmieszniejsze memy. Głównym ich bohaterem wszystkich jest nie kto inny, jak Jarosław. Można naprawdę popłakać się ze śmiechu.


Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News