Gajos miał prawie tyle żon, co Wiśniewski. Jedną, w atmosferze skandalu, odbił znanemu aktorowi

Janusz Gajos
TRICOLORS East News
Wstecz

1 z 8

Dalej

1.

Janusz Gajos to jeden z nielicznych aktorów, którzy mogą pochwalić się ugruntowaną pozycją na polskiej scenie artystycznej. Ceniony jest zarówno jego talent do kreowania postaci na wielkim i małym ekranie, jak i wkład w tworzenie kultury filmu polskiego. Życie zawodowe Janusza Gajosa to spełnienie marzeń, lecz w życiu prywatnym długo musiał czekać na znalezienie szczęścia. Miał prawie tyle samo żon co Michał Wiśniewski, a jedna z nich została w momencie poznania aktora była w związku.

Mało kto zna historię życia miłosnego Janusza Gajosa. Starsi widzowie nie mogą przestać myśleć o tym, iż patrzą na Janka Kosa z "Czterech pancernych i psa", ale aktor pomimo, iż mógł mieć w garści wiele damskich serc niezbyt prędko odnalazł swoją bezpieczną przystań. Jego życie miłosne może być pocieszeniem dla wszystkich wątpiących w to, że kiedykolwiek spotkają miłość swojego życia.

Kliknij "Następna strona", aby poznać więcej szczegółów

Zobacz także:

  1. Widzowie pokochali Klaudię za zwycięstwo w pierwszej edycji "Mam Talent". Jej dzisiejsze zdjęcia są powalające, aż trudno uwierzyć
  2. Niestety, jej dziecko urodziło się martwe. Do końca życia zapamięta, co po porodzie zrobiła położna
  3. Tylko kilka znaków zodiaku tworzy związki jak z bajki. Inni mogą im pozazdrościć ognia w sypialni
  4. Zostawili psa na pewną śmierć, ratunek przyszedł w ostatniej chwili. Dziś jest gwiazdą internetu

Źródło: Wirtualna Polska / Interia

Następna strona