Janina Ochojska oprócz nowotworu jednocześnie cierpiała na inną chorobę. Zdradziła zmartwionym fanom, jak się czuje

Janina Ochojska opowiedziała o chorobie
Jakub Kaminski East News
Wstecz

1 z 7

Dalej

Janina Ochojska zdradziła kulisy swojej choroby

Joanna Ochojska, szefowa Polskiej Organizacji Humanitarnej i europosłanka, w ubiegłym roku wyznała, że zmaga się z nowotworem piersi. Ostatnie miesiące były dla niej czasem długotrwałego i męczącego leczenia. Na szczęście pojawiające się w mediach informacje na temat stanu zdrowia działaczki są budujące. Niedawno Agata Młynarska opublikowała w swoich social mediach wpis, w którym informuje, że Janina Ochojska wróciła do zdrowia. Teraz głos zabrała sama szefowa Polskiej Organizacji Humanitarnej.

Janina Ochojska zakończyła leczenie w dobie pandemii koronawirusa. Ostatnim etapem walki o zdrowie były marcowe naświetlania. Najbliższe miesiące będą dla niej czasem rehabilitacji. Przed kilkoma tygodniami Janina Ochojska, w rozmowie z Wirtualną Polską, zdradziła kulisy swoich niedawnych traumatycznych przeżyć.

- Wiedziałam, że to jest mój ostatni etap intensywnego leczenia i ta myśl dodawała mi otuchy. Na szczęście byłam w centrum onkologicznym, gdzie oddział naświetlań był bardzo dobrze logistycznie przygotowany. My, pacjenci, nie mieliśmy żadnego kontaktu ze światem zewnętrznym. Nikt nie mógł nas odwiedzać, a ponadto była przypisana dla nas jedna, stała grupa pielęgniarek - relacjonowała.

Kilka dni temu działaczka humanitarna podjęła decyzję o ponownym spotkaniu z dziennikarzami Wirtualnej Polski. Rozmowa, która się odbyła, rzuciła zupełnie nowe światło na doświadczenia, z którymi przyszło się zmierzyć kobiecie. Dotychczas nikt nie wiedziała, że jednocześnie cierpiała także na inną chorobę.

Kliknij "Następna strona", by poznać historię Janiny Ochojskiej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda mama pokazała, jak wygląda po urodzeniu trojga dzieci. Niczego nie ukrywa
  2. Leczy infekcje, poprawia trawienie i ułatwia odchudzanie. Każdy ma je w domu
  3. 27 lat temu wróżono jej ogromną karierę, ale nagle zniknęła. Wiadomo, co się z nią stało
  4. Wrócił do domu i zamarł, czekał na niego prawdziwy potwór. Zdjęcia zwalają z nóg, prawda zaskakuje

Źródło: Wirtualna Polska    

Następna strona