Jan Paweł II zmarł dokładnie 15 lat temu. Podczas pogrzebu działy się nieprawdopodobne rzeczy, po latach wciąż zadziwiają

Jan Paweł II - dziś 15. rocznica jego śmierci
EAST NEWS / PATRICK HERTZOG
Wstecz

1 z 6

Dalej

Jan Paweł II - dziś 15. rocznica jego śmierci

Jan Paweł II odszedł 2 kwietnia 2005 roku o 21:37. Tę datę pamięta każdy Polak, nawet ten niewierzący. Polski papież zmarł po 27 latach piastowania tego zaszczytnego stanowiska.

Jan Paweł II zmarł w wieku 85 lat. Zanim odszedł, wierni widzieli jego pogarszający się stan zdrowia, a kiedy papież trafił do szpitala, modlili się za niego ludzie na całym świecie. Informacja o jego śmierci była prawdziwym ciosem.

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcia z ich domu w sieci. Syn Katarzyny Dowbor szaleje w kusych, damskich ciuszkach, co za kompromitacja

Pogrzeb odbył się 6 dni po śmierci, pielgrzymi mieli jeszcze okazję osobiście pożegnać papieża - jego ciało zostało wcześniej wystawione dla każdego, kto chciał oddać mu hołd. Kiedy doszło do oficjalnej uroczystości, wierni nie wierzyli własnym oczom, na szczęście wszystko się nagrało.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, co stało się podczas pogrzebu Jana Pawła II. Te wydarzenia nadal mocno zastanawiają wiernych i umacniają w myśli, że Karol Wojtyła był obecny duchem podczas ostatniego pożegnania.

Zobacz także:

  1. Zauważył dziwne stworzenie porzucone na ulicy i zabrał je do domu. Gdy dowiedział się czym jest, zaniemówił
  2. Zdruzgotana Agnieszka Chylińska zaczęła się modlić. Prosi o powrót do zdrowia córki Kowalskiej, niezwykły gest
  3. Przestraszony pitbull został porzucony i zamknięty w klatce. Gdy przeczytali list leżący w środku, zaniemówili
  4. Wyszło dopiero po latach. Skandaliczna prawda o Boney M poraża, nikt nie przepuszczał, że wszystkich oszukali

Źródło: YouTube

Następna strona