Jakie są wszystkie profesje Oli Kwaśniewskiej? Próbowała to ukryć

ola kwaśniewska
Youtube.com/Wideoportal
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Jakie są wszystkie profesje Oli Kwaśniewskiej? Zaskakujące fakty

Ola Kwaśniewska od dawna nie bywa na salonach. Kilka lat temu postanowiła, że wycofa się z życia publicznego. Od tego momentu w mediach pojawia się sporadycznie, a prywatne informacje na jej temat są przez nią chronione. Wielu ludzi zastanawia się, za co żyje córka prezydenta. Okazuje się, że żadnej pracy się nie boi. Przedstawiamy wszystkie jej profesje.

Ola Kwaśniewska weszła do świata show-biznesu głównie dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" w 2006 roku. Zajęła wtedy drugie miejsce, a jej umiejętności taneczne zachwyciły dużą część publiczności. Wszystko wskazywało na to, że rozwinie karierę celebrytki. Niestety niespodziewanie zrezygnowała z publicznego udzielania się i nie chciała pojawiać się w mediach.

- Przez parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na uboczu, więc się wycofałam, zeszłam z pierwszej linii strzału - wyznała na łamach Vivy.

Jak donosi kolorowa prasa, punkt zwrotny w życiu Kwaśniewskiej nastąpił po ślubie. Ola nie spodziewała się tłumów paparazzi wyczekujących na nią pod Kościołem. Miała dość zważania na to, co mówi oraz braku poszanowania jej prywatności.

- Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, że jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły - opowiadała w "Urodzie Życia".

Później było już tylko gorzej. Zaczęła się medialna szopka i spekulacje o jej rzekomej ciąży. Była tym wykończona i nie miała już ani siły, ani ochoty na wyjaśnienia. Jej zdaniem wypowiedź w jakiejkolwiek sprawie czy dementowanie plotek na jej temat, tylko nakręcało i rozjuszało media.

Niedawno w mediach aż wrzało od opowieści o finansach Oli. Zarzucano, że to Aleksander Kwaśniewski utrzymuje córkę. Były prezydent zaprzeczył, jakoby ją utrzymywał. Nasuwa się więc pytanie, za co żyje Ola Kwaśniewska? Razem z redakcją Pikio udało nam się dotrzeć do tych informacji. Oto jej wszystkie zawody.

Kliknij "Następna strona".

 

Następna strona