Widzów "Jaka to melodia" wbije w ziemię! Córka Norbiego olśniewa urodą

Jaka to melodia
youtube.com/Piotr Dudkiewicz @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

"Jaka to melodia" jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od niedawna rolę prowadzącego pełni Norbert "Norbi" Dziudziuk. Piosenkarz radzi sobie całkiem nieźle, a muzyczny teleturniej stale zyskuje na popularności. Jak się okazuje, 19-letnia córka wokalisty również marzy o karierze wokalnej. Myślicie, że jej uroda pomoże jej osiągnąć wielki sukces? Zapraszamy do naszej galerii, w której będziecie mogli to ocenić.

"Jaka to melodia" jest z pewnością jednym z najczęściej oglądanych programów rozrywkowych w naszym kraju. Teleturniej muzyczny jest emitowany na antenie TVP1 już od ponad dwudziestu lat. Pierwszy odcinek pojawił się 4 września 1997 r. Od samego początku prowadzącym był Robert Janowski, jednak w 2018 r. został zastąpiony przez Norberta "Norbiego" Dziudziuka.

Ta zmiana spotkała się ze znacząca krytyką ze strony przynajmniej części fanów programu. Sam Norbi może się jednak cieszyć ze wzrostu popularności jego osoby po przejęciu show. Oczywiście artysta już wcześniej był rozpoznawalny. Sławę w latach 90. zapewnił mu utwór pt. "Kobiety są gorące".

Artysta od zawsze radził sobie w życiu zawodowym. Niestety, w tym prywatnym bywało różnie. Norbi ma dzisiaj 46 lat i był już trzykrotnie żonaty. Pierwszą wybranką była Julia, z którą doczekał się córki, Igi. Pomimo potomstwa ich małżeństwo nie przetrwało. Po rozwodzie postanowił ożenić się z drugą miłością, Marleną Jagłowską. Niestety, tego związku również nie udało się uratować. Z tego powodu, w 2016 ponownie stanął na ślubnym kobiercu z Marzeną Chełmińską.

Dzisiaj, jak się wydaje, jest szczęśliwym ojcem i mężem. Stara się wspierać swoją córkę w spełnieniu marzeń, które również są związane z muzyką. Urodziwa pociecha wokalisty ma już 19 lat i wie już, że chciałaby rozwijać się w podobnym kierunku co jej ojciec. Planuje kontynuować naukę na Akademii Muzycznej. Tata jednak boi się o jej przyszłość w polskim show biznesie, chociaż mocno w nią wierzy.

-Boję się. Ale z drugiej strony wiem, że mimo młodego wieku, Iga bardzo mocno stoi na ziemi. I ma też grubą skórę, bo będąc córką Norbiego dostała po łbie wiele razy - powiedział w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva!".

Myślicie, że to rodzinne, a pociecha Norbiego jest skazana na sukces? Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie m.in., jak wygląda jedyna córka nowego prowadzącego "Jaka to melodia".

Kliknij "Następna strona"!

Następna strona