Widzowie "Jaka to melodia" będą w szoku! Nikt nie wiedział tego o Norbim

Jaka to melodia - Norbi
Youtube.com/AKROSS
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

“Jaka to melodia” to program, który już od ponad 20 lat bawi widzów TVP. Od niedawna jego prowadzącym jest znany piosenkarz, Norbi. Nie da się ukryć, że jego postać budzi kontrowersje, zwłaszcza po tym, jak zastąpił w roli gospodarza teleturnieju niezapomnianego Roberta Janowskiego. Specjalnie dla fanów kultowego programu prezentujemy fakty na temat artysty, które z pewnością ich zaskoczą.

Zmiany, jakie zostały wprowadzone do “Jaka to melodia” w ostatnim czasie na dobre podzieliły jego widzów. Wielu z nich nawet nie potrafiło sobie wyobrazić popularnego teleturnieju bez udziału Roberta Janowskiego, który prowadził go przez dwie dekady. Program z nową scenografią, szatą graficzną, a przede wszystkim z nowym gospodarzem zadebiutował na początku września ub.r. i niemal natychmiast spotkał się z miażdżącą krytyką.

Nowej wersji teleturnieju zarzucano kicz i całkowite zerwanie z tradycją. Mocno oberwało się też samemu prowadzącemu za sposób jego prowadzenia, który zdaniem krytyków charakteryzował się sztucznym luzem i niezbyt śmiesznymi żartami. Co więcej, wyniki oglądalności pierwszych odcinków show porównywano do średniej z czasów Janowskiego, która okazała się jednak znacznie wyższa.

Sam Norbert “Norbi” Dudziuk zdaje się jednak nie przejmować krytyką. Artysta podkreśla, że czuje się dumny z tego, co udało mu się osiągnąć. Jak sam twierdzi, wcześniej nie wierzył w to, że rzeczywiście zostanie gospodarzem “Jaka to melodia”.

-Ta oglądalność, ta widownia i te udziały w rynku mnie osobiście zachwycają i jestem bardzo dumny - powiedział artysta w wywiadzie dla agencji Newseria.

Norbi to postać znana w polskim show-biznesie od wielu lat. Jego kariera muzyczna nabrała tempa w drugiej połowie lat 90. Jego debiutancki singiel pt. “Kobiety są gorące” błyskawicznie stał się hitem i podbił listy przebojów. Choć później nie udało mu się powtórzyć tak wielkiego sukcesu, wciąż cieszy się ogromną popularnością jako gwiazda.

Życiorys nowego prowadzącego “Jaka to melodia” skrywa wiele tajemnic. Specjalnie dla fanów teleturnieju przedstawiamy fakty z jego życia, które z pewnością ich zainteresują.

Kliknij “Następna strona”.

Następna strona