Dopiero teraz wiadomo dlaczego naprawdę Janowski odszedł z Jaka to melodia. Szokująca prawda odbiera mowę

jaka to melodia
Youtube.com/intro.media
Wstecz

1 z 12

Dalej

"Jaka to melodia" to popularny teleturniej muzyczny, prowadzony na antenie TVP. Program był szczególnie znany dzięki Robertowi Janowskiemu, który był jego gospodarzem przez ponad 20 lat. Niestety, jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja dotycząca odejścia prezentera. Oto szokujące fakty, przez które Robert Janowski był zmuszony przerwać prowadzenie teleturnieju.

"Jaka to melodia" to teleturniej, który sprawdza muzyczną znajomość uczestników. Trójka zawodników ma za zadanie odgadnąć jak największą ilość utworów, mając do dyspozycji tylko określoną ilość nut. Aby tego dokonać, potrzeba przede wszystkim ogromnej znajomości rynku muzycznego, doskonały słuch bliski absolutnemu i podstawową wiedzę na temat teorii muzyki. Są zawodnicy, którzy potrzebują zaledwie jednej nuty, aby odgadnąć tytuł konkretnej piosenki. Rekordzistą jest mężczyzna, któremu wystarczyły 3 sekundy, aby rozszyfrować aż osiem piosenek.

Program jest bardzo popularny, głównie za sprawą sympatycznego prowadzącego, którym był przez 21 lat prezenter, aktor i piosenkarz Robert Janowski. Od niedawna stołek gospodarza przejął Norbi, ze względu na huczne odejście Janowskiego z szeregów stacji TVP. Fani byli w szoku, napisali masę listów, wiadomości i maili z pytaniami, dlaczego odszedł, aż w końcu był zmuszony wyjawić całą prawdę.

Robert Janowski jest z wykształcenia lekarzem weterynarii. W roku 1997 zaczął prowadzić teleturniej "Jaka to melodia" na antenie TVP1. Na przestrzeni lat zajmował się również aktorstwem. Występował m.in. w "Na dobre i na złe" i w serialu "Na wspólnej". Skończył też szkołę muzyczną w klasie fortepianu i jest kompozytorem. Udzielał się również jako poeta, na swoim koncie ma dwie książki oraz sześć tomików poezji. Zdarza mu się prowadzić audycje radiowe, dzięki charakterystycznej barwie głosu.
Robert Janowski długo nie przyznawał się, czemu odszedł z programu "Jaka to melodia". W końcu pod naporem fanów zdecydował się opowiedzieć historię jego decyzji. Sytuacja, która zmusiła go do rezygnacji, wprawia w osłupienie. Wspólnie z redakcją Pikio.pl, prezentujemy fakty związane z jego odejściem, które wbijają w fotel.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona