Jak zmieniła się Ewa Farna w ciąży? Będziecie zbierać szczęki z podłogi

ewa farna
Youtube.com/ESKA @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Ewa Farna od jakiegoś czasu próbowała zataić sekret o swojej ciąży. Nie dało się kryć brzuszka długo i świat oficjalnie dowiedział się o jej spodziewanym potomstwie. Wokalistka jest dumna z faktu, że niedługo zostanie mamą. Oto jak Ewa Farna wygląda w trakcie ciąży.

Ewa Farna to popularna wokalistka i piosenkarka, pochodząca z Zaolzia. Urodziła się w Czechach w polskiej rodzinie, dzięki czemu bezbłędnie operuje dwoma językami. Od dziecka miała bliski kontakt z muzyką, grała na fortepianie, śpiewała i brała udział w konkursach. Pierwsze sukcesy odnosiła już w wieku 11 lat, kiedy wygrała czeski konkurs piosenki.

Została zauważona przez producenta i autora piosenek, Leszka Wronkę i rozpoczęli współpracę nad piosenkami, które później trafiły do wytwórni Universal Music. Mając 13 lat, wydała swoją pierwszą płytę, która uzyskała status platynowej. Jej kariera zaczęła się bardzo prężnie rozwijać i obecnie ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych.

Piosenkarka chroni swoją prywatność i sama decyduje, kiedy podzieli się ze światem ważnymi dla niej wydarzeniami. Tak też było w przypadku jej ślubu i ciąży. O zawarciu związku małżeńskiego z czeskim muzykiem, Martinem Chobotem, z którym zresztą była w długoletniej relacji, dowiedzieliśmy się niedawno. O ciąży poinformowała fanów piosenką "Ta o nas". W teledysku możemy zobaczyć nagrania z dzieciństwa jej i Martina, później ich młodość, ich wspólne życie i na końcu ślub oraz ostatnie ujęcie, ukazujące Ewę z ciążowym brzuchem. W romantycznej i wzruszającej piosence śpiewają oboje, co doskonale dopełnia radosną nowinę o ciąży piosenkarki.

Publikacją teledysku Ewa Farna zamknęła usta osobom, które od dawna huczały w Internecie o jej zmianie w wyglądzie. Wokalistka od dawna mówi w mediach, aby nie wstydzić się siebie i sama stosuje tę zasadę. Jak sama mówi, lubi jeść i nie ogranicza się. Czuje się dobrze ze swoją tuszą i to jest dla niej najważniejsze. Prezentujemy, jak wygląda Ewa Farna z brzuchem ciążowym, jej widok zwali was z nóg.

 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona