3/4 Polaków ma włókniaki. Istnieje prosta sztuczka, żeby pozbyć się ich w kilka chwil, lekarze przecierają oczy ze zdumienia

Jak się pozbyć włókniaków domowa metoda
Wikimedia Commons Oliver Riesen CC30
Wstecz

1 z 6

Dalej

3/4 Polaków ma włókniaki. Istnieje prosta sztuczka, żeby pozbyć się ich w kilka chwil, lekarze przecierają oczy ze zdumienia

Wiele osób zastanawia się, jak się pozbyć włókniaków. Z tymi zmianami skórnymi zmaga się około 3/4 Polaków. Najbardziej oczywistą metodą jest wizyta u lekarza, ale z niektórymi jesteśmy w stanie poradzić sobie sami.

Włókniaki to łagodne guzy na skórze, które często przypominają zwisające z powierzchni skóry woreczki. Te zmiany klasyfikuje się jako nowotworowe, ale nie są groźne dla naszego zdrowia. Mimo to wiele osób uważa je za niezbyt estetyczne, więc chętnie się ich pozbywa u lekarza.

Często pojawiają się już w młodym wieku, podczas dojrzewania. Lekarze nie wiedzą dlaczego dokładnie się rozwijają, choć podejrzewa się, że może być to związane z osłabieniem układu odpornościowego. Możemy spróbować sobie poradzić z nimi sami, pod warunkiem, że nie pojawiły się one np. na powiece, czy w jamie ustnej.

Przejdź na następną stronę, aby poznać domowy sposób na włókniaki

Zobacz także: 

  1. Polacy masowo łączą ze sobą popularne składniki przy obiedzie. Fatalny błąd, robią swoim organizmom okropną krzywdę
  2. Przez tydzień piła tylko wodę. Rezultaty były nie do przewidzenia, zdjęcie z ostatniego dnia tłumaczy wszystko
  3. Na co w pierwszej kolejności zwróciłeś uwagę na obrazku? Odruchowy wybór ujawni najgłębiej skrywaną prawdę o tobie
  4. 2-latek zjadł popularny owoc i umarł. Jego mama wydała pilne ostrzeżenie do wszystkich rodziców

Źródło: Webniusy

Następna strona