Do dziury w ziemi wrzucił jajka i polał słodkim napojem. Chwilę potem wydarzyło się niebywałe, ciężko uwierzyć

Autor Weronika Wasiak - 29 Maja 2020

Jajka są nie tylko pożywne, ale i zdrowe, dlatego warto jest uwzględnić je w diecie. Osoby spożywające w ciągu dnia określoną liczbę kalorii i będące na tzw. deficycie kalorycznym, powinny raczej spożywać samo białko, ponieważ zawiera ono o wiele mniej kalorii niż żółtko. Kulinarne zalety jajek można by wymieniać bez końca, ale czy wiedziałeś, że zastosować można je też w zupełnie innej dziedzinie?

Wbij jajka do dziury w ziemi, zalej je słodkim napojem, a już po chwili zauważysz nieprawdopodobne rezultaty. Mało kto wie, że można wykorzystać je nie tylko w kuchni. Genialnym sposobem podzielił się w serwisie YouTube właściciel kanału "Fishing BD", zatem jak nietrudno się domyślić, trik służy przy połowie ryb. Działa on jednak zupełnie inaczej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Jeżeli jesteś fanem łowienia ryb koniecznie zajrzyj na kolejne strony naszej galerii, by poznać obłędny trik.

Kliknij "Następna strona", by poznać szczegóły triku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 11-latka była w stanie śmierci mózgowej przez 4 lata. Nagle wydarzyło się najbardziej niespodziewane, rodzina zdębiała z wrażenia
  2. Za nic nie wyrzucaj obierek od ziemniaków albo skórek po jabłkach. 5 błyskawicznych sposobów na genialne przekąski
  3. Lada dzień będziemy musieli podporządkować się nowym nakazom. Mamy listę najważniejszych zmian
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News