Włożył jajko do miski z colą. Kiedy je wyjął, nie mógł uwierzyć własnym oczom, efekt zwala z nóg

Jajka
YouTube / johnarcheus
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Jajka w misce pełnej coli? Zaskakujące, jakie efekty może dać ten eksperyment. Mężczyzna postanowił zrobić takie doświadczenie z czystej ciekawości i poniekąd również po to, żeby udowodnić ludziom, jak bardzo źle cola może wpływać na ludzkie zęby. Jak zobaczycie, co stało się z jakiem, zaniemówicie.

Jajka okazały się świetną rzeczą do przeprowadzenia eksperymentu. Mężczyzna postanowił włożyć je do miski, po czym zalał ją kilkoma puszkami tego popularnego napoju. Całość pozostawił na jakiś czas, po czym wrócił, by sprawdzić, co się z nim stało. Przecierał oczy ze zdumienia, czegoś takiego się nie spodziewał. Jest to idealny przykład na to, jak bardzo cola może niszczyć zęby.

Wszyscy uwielbiają colę, jednak bardzo mało ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo jest niezdrowa. Chyba nikomu nie przyszłoby do głowy, że kwasowość tego napoju zbliżona jest do kwasu akumulatorowego i dzięki temu jest bardziej skuteczny przy czyszczeniu różnych powierzchni, niż niejeden toksyczny środek czyszczący. To jednak dopiero początek, w coli zawarty jest również kwas fosforowy, który powoduje niedobory wapnia w organizmie, zmiękczając kości.

Doświadczenie tego mężczyzny obrazuje, co zrobiła cola ze skorupką kurzego jajka. To przerażające, że coś takiego zalega przez długi czas w organizmie, w którym robi podobne rzeczy, jak z tym jajkiem. Jak zobaczycie, co się stało, już nigdy więcej nie wypijecie tego napoju.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć eksperyment.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ważyła 120 kg, zaczęła stosować modną dietę. Pokazała, co stało się z jej ciałem po kilku miesiącach, efekt jest porażający
2. Ekspresowe ciasto śmietankowo-wiśniowe bez pieczenia rozpływa się w ustach. Oczarujesz nim najbardziej wymagających gości
3. 16 lat temu Mandaryna miała najpiękniejszą suknie ślubną świata. 20 szałowych zdjęć
4. Miały przepiękne, długie włosy. Po wizycie w fryzjera już prawie nic im nie zostało, dramatyczna zmiana
 

Następna strona