Najbardziej pomysłowe śniadania świata. Sekretne przepisy szczupłych ludzi

Jajka
Pixabay @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Jajka są składnikiem, bez którego większość osób nie wyobraża sobie śniadania. Uwielbiamy ten produkt w różnej postaci, jako jajecznicę, na miękko, na twardo czy też jako pasta do kanapek. Dziś przedstawimy Wam 13 przepisów na pyszne śniadania, które na pewno wykluczą nudę w Waszym jadłospisie, ponadto pomogą zachować świetną sylwetkę. Szczupli ludzie postanowili zdradzić swoje sekretne przepisy.

Jajka to uwielbiany przez wielu, nieodłączny element śniadań. Ich ogromną zaletą jest między innymi to, że można z nich przyrządzić naprawdę wiele pysznych dań, a ponadto są syte i dostarczają potrzebne z samego rana wartości odżywcze. Zapewnia również poranną energię, która przyda się przez cały dzień. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu całego dnia, zarówno dla ludzi będących na diecie, jak i dla tych, którym nie zależy na schudnięciu. Dzięki sytemu śniadaniu mamy większą pewność, że nie będziemy podjadać w ciągu dnia.

Niesamowicie istotna jest jakość spożywanych śniadań. Najlepiej, aby składało się ono z produktów zbożowych pełnoziarnistych, między innymi pieczywa (razowego lub graham), płatków zbożowych (owsiane, żytnie, gryczane, jaglane), musli bądź otrębów. Produkty te są źródłem błonnika pokarmowego, który daje uczucie sytości oraz węglowodanów złożonych, które są trawione i wchłaniane do krwi powoli, a tym samym stopniowo dostarczają energii organizmowi.

Obecnie wielu osobom zależy na wprowadzeniu zdrowej diety. Wszyscy chcą oderwać się od przetworzonej żywność, która jest pełna sztucznych substancji i ulepszaczy. Jeśli również należysz do tej grupy osób, mamy dla Ciebie kilka urozmaiconych propozycji na fantazyjne i smaczne, a co najważniejsze zdrowe śniadania.

Aby poznać sekretne przepisy szczupłych ludzi, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 4 młodych mega znanych dziennikarzy TVP tragicznie zginęło. Umierali jeden po drugim
2. Wsypał proszek do pieczenia do butów. Efekt przeszedł wszystkie oczekiwania, 18 zadziwiających trików
3. Widok grobu Anny Przybylskiej w Święto Zmarłych odbiera mowę. Niebywałe
4. 30 najbardziej piorunujących zdjęć jakie istnieją. Nic mocniejszego nie zobaczysz

Następna strona