Rozenek, Lis i Królikowski w szpitalu, Ibisz w żałobie. Największe dramaty 2019 roku

Jacek Rozenek, największe dramaty tego roku
youtube
Wstecz

1 z 9

Dalej

Największe dramaty polskich gwiazd 2019 roku

Nie tylko Jacek Rozenek przeżywał w tym roku trudne chwile. Po tym jak gwiazdor nagle trafił do szpitala jego fani wstrzymali oddech. Nie było tajemnicą, że celebryta był bliski śmierci i prawdziwym cudem wyszedł z tego cało. On jednak nie jest jedynym, nad którym zawisły czarne chmury. Rok 2019 nie był łaskawy dla polskich gwiazd. 

Jacek Rozenek w szpitalu, Krzysztof Ibisz stracił ojca, a Agnieszka Woźniak-Starak męża. Ten rok był pełen koszmarnych momentów, które już na zawsze zapadną w pamięci celebrytów i ich fanów. Za każdym razem, gdy świat show-biznesu miał możliwość odetchnąć po jednej tragedii, wydarzała się kolejna, a za nią następna. 

Trudno sobie wyobrazić ból, jakiego doświadczyli w tym roku ulubieńcy Polaków. Nie sposób wymienić wszystkie dramaty, z którymi przyszło im się zmierzyć, jednak warto wspomnieć o tych, które wręcz wstrząsnęły krajem. Wiele z nich do dziś budzi wiele emocji, a szczególnie wspomnienia tych, których już z nami nie ma wywołują łzy wzruszenia. Nagłe pogorszenie stanu zdrowia, tragiczny wypadek i nagła śmierć to jedynie wierzchołek góry lodowej. 

Nie da się ukryć, że 2019 rok przyniósł naprawdę wiele smutnych chwil, dlatego tym większe nadzieje budzą się w rodakach, że nowy rok będzie owocny i pełen samych pozytywnych momentów. Niewielkim przedsmakiem tego może być zapowiedź Agnieszki Starak, która ma zamiar wrócić do pracy. Tymczasem my przedstawiamy największe dramaty tego roku. 

Kliknij "Następna strona", by powrócić pamięcią do smutnych chwil. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co o Twoim mężczyźnie mówi jego piżama? Zdziwisz się, jak wiele można się dowiedzieć na jej podstawie
  2. Wylali 380 litrów wody święconej na wiernych. Ksiądz podał wyjątkowo nietypowy powód
  3. Zdruzgotanym fanom odbiera mowę na ich widok. Zdjęcia Pawła Królikowskiego chwytają za serce
Następna strona