Nie wiesz, jakie imię dla kota wybrać? Oto 13 najlepszych propozycji, żaden inny zwierzak w okolicy nie będzie się nazywał podobnie

Imię dla kota
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 15

Dalej

Imię dla kota to niełatwa decyzja. Oczywiście jest to kwestia indywidualna każdego właściciela małego miauczącego czworonoga. Może nam się z czymś kojarzyć, przykładowo z ulubioną przekąską czy zabawką pupila, a czasami po prostu szukamy czegoś oryginalnego. Przedstawiamy 13 imion dla kota lub kotki, które na pewno wyróżnią Twojego zwierzaka na tle innych. Żaden futrzak w okolicy nie będzie miał nawet podobnego imienia.

Imię dla kota to bardzo poważna sprawa. Musi oddawać przede wszystkim jego charakter, ale też pasować do wyglądu. Ten wybór wbrew pozorom nie jest łatwy i powinniśmy go dobrze przemyśleć. W końcu nasz pupil będzie na nie reagować, a wybrane przez nas imię będzie towarzyszyć mu przez całe życie. Co więcej, nie wypada do mruczka, który skradł nasze serce zwracać się bezosobowo. Choć kot jest wyjątkowo niezależny, potrafi odwzajemnić okazane uczucie i obdarzyć swego opiekuna wielką przyjaźnią. Dlatego też jego imię powinno być szczególnie wyjątkowe, żeby nam samym także miło się kojarzyło.

Imię dla kota można znaleźć dosłownie wszędzie. Można zainspirować się produktami, które nas otaczają, serialami i filmami, które oglądamy, bądź nawet dniami tygodnia. Jeśli lubisz przykładowo piątek, dlaczego by nie nazwać swojego kota piątek?

Pomysłów na nazwanie kota jest cała masa. Jeśli jednak nie nie przychodzi Ci do głowy, spróbujemy podsunąć kilka inspiracji, które może pomogą w podjęciu tej decyzji. Przygotowaliśmy 13 oryginalnych imion dla kotów i kotek.

Kliknij "Następna Strona" żeby je poznać.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Doda kosmicznie schudła. Zdradziła swój patent, na cudowną dietę
2. 12 przezabawnych przykładów na to, ze koty zawsze chodzą własnymi ścieżkami, nawet wbrew logice. 9 i 10 bawi do łez
3. Chłopak podszedł do auta, by poprosić o pieniądze. Ale jak tylko zajrzał do środka, zalał się łzami
 
 

Następna strona