Jakie imię dla dziecka wybrać? Oto największe hity przyszłego roku

Imię dla dziewczynki
.
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Imię dla dziewczynki stanowi bardzo często spór pomiędzy przyszłymi rodzicami. Gusta są różne, a na wybór odpowiedniego imienia wpływa z reguły wiele czynników. Jednym z nich są aktualne trendy, dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 imion, które w przyszłym roku będą hitami.

Imię dla dziewczynki wiąże się z niełatwą do podjęcia decyzją. Przyszli rodzice bardzo często zastanawiają się nad tym wyborem odkąd tylko usłyszą radosną nowinę. Podczas podejmowania tak ważnej decyzji w grę wchodzi wiele czynników, które mogą wpłynąć na ich wybór. Często kierujemy się zwykłą sympatią do imienia bądź tym, jakie osoby o tym imieniu znamy.

Od kilku lat wśród imion królują klasyki niezmienne od dłuższego czasu. Rodzice często stawiają na wdzięczne imiona, które kiedyś nosili ich ojcowie lub dziadkowie. W pierwszym półroczu 2019 roku urodziło się 4247 Antków i 4050 Jakubów. Jan dostało na imię 3979 maluchów. A jakie imię wybrać dla swojego dziecka, jeśli urodzi się w 2020 roku? Odpowiedź na te pytanie znajdziecie na kolejnych stronach naszej galerii. Te imiona skradną Wasze serca. Warto wziąć je pod uwagę, wybierając imię dla pociechy.

Kliknij "Następna Strona" żeby je poznać.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jako dzieci były małymi królowymi piękności. Będziecie zdumieni, jak wyglądają teraz
  2. Mężczyzna zabił swoją partnerkę, potem zjadł jej mózg i wypił krew. To jednak nie jest najbardziej przerażająca część
  3. Właściciele tych psów mają bardzo mało czasu. 11 ras żyje bardzo krótko, część z nich nie przeżyje nawet 5 lat


 
 

Następna strona