6 damskich imion, które gwarantują bogactwo. Jeśli wybierzesz jedno z nich, córka po latach ci podziękuje

Imię dla dziewczynki
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Imię dla dziewczynki często jest powodem sporów pomiędzy przyszłymi rodzicami. O gustach co prawda się nie dyskutuje, ale warto jednak dokładnie przemyśleć sprawę, żeby nie narobić dziecku wstydu w przyszłości. Okazuje się, że istnieją imiona, które mogą przyciągnąć do pociechy pieniądze. Warto rozważyć te propozycje, a może kiedyś córka Wam za to podziękuje.

Imię dla dziewczynki nie jest łatwą sprawą. Przyszli rodzice często zastanawiają się nad tym wyborem przez całe 9 miesięcy. Podczas podejmowania tak ważnej decyzji w grę wchodzi wiele czynników, które mogą wpłynąć na wybór. Często kierujemy się zwykłą sympatią do imienia bądź tym, jakie osoby o tym imieniu znamy. Nierzadko również decyzja pada na imię członka rodziny w celu upamiętnienia go.

Na jednej z najbardziej ekskluzywnych stron zakupowych pojawiła się lista imion miliarderów. Chciano w ten sposób sprawdzić, które z nich są najbardziej popularne wśród ludzi bogatych i czy to imię mogło mieć na to wpływ.

- Wcześniej w tym roku z myślą o przyszłych rodzicach ujawniliśmy listę imion dzieci, które najczęściej zostają milionerami. W związku z bardzo pozytywnym odzewem postanowiliśmy stworzyć listę, która idzie o krok dalej, listę imion dla dzieci-miliarderów - wyjaśnia założyciel strony.

Te imiona mogą Was zaskoczyć, część z nich jest znana, ale coraz rzadziej nazywa się tak dzieci. Może czas to zmienić.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać imiona, które gwarantują bogactwo.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bywa, że kobiety są gorsze od mężczyzn. 24 zdjęcia z klubów nocnych, ostatnie jest naprawdę przerażające
2. Mama znalazła roczną córkę błąkającą się w nocy po domu. Zamontowała kamerę i jak zobaczyła, kto odwiedza ją w nocy i co robią, oniemiała
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
4. Panny młode, które totalnie przegięły z suknią ślubną. Oglądacie na własne ryzyko, 19 zdjęcia nie da się zapomnieć
 

Następna strona