Kobiety o tych imionach nie mają szczęścia w życiu, a mężczyźni wolą ich unikać. Lepiej nie nazywać tak swojej córki

Imię dla dziewczynki
Unsplash
Reklama
Wstecz

1 z 17

Dalej

Imię dla dziewczynki to kwestia, która zawsze spędza sen z powiek przyszłym rodzicom. Zachodzą w głowę, czy kierować się modą, tradycją, własnymi upodobaniami, czy może nadać maluchowi imię na cześć członka rodziny. Warto jednak czasami wziąć pod uwagę opinię innych, żeby nie zrobić dziecku krzywdy imieniem, przez które rówieśnicy będą mu dokuczać. Przedstawiamy damskie imiona, które nie mają powodzenia zarówno w życiu, jak i wśród mężczyzn. Sprawdź, czy na liście nie ma Twojego imienia.

Imię dla dziewczynki często wywołuje niemały spór pomiędzy przyszłymi rodzicami. Wprawdzie o gustach się nie dyskutuje, jednak warto dokładnie przemyśleć sprawę, żeby dziecko nie najadło się w przyszłości wstydu i nie miało problemów w życiu towarzyskim czy też uczuciowym.

Zarówno płeć damska, jak i męska przywiązuje ogromną wagę do imienia potencjalnego partnera czy partnerki. Niektóre skojarzenia potrafią naprawdę zniechęcić do człowieka, którego dopiero co poznaliśmy. Wiele osób jest również przekonanych, że imię ma duży wpływ na charakter.

Nie wiadomo jednak dlaczego, ale na imiona są wyczuleni szczególnie mężczyźni. Panowie bardzo chętnie odpowiedzieli na pytanie jakich damskich imion nie lubią. Dla niektórych ma to tak ogromne znaczenie, że nigdy nie byliby w stanie związać się z dziewczyną o takim imieniu. Wielu przyznało również, że gdy dowiadują się, jak kobieta ma na imię, tracą chęć na jej poznanie.

Przedstawiamy listę piętnastu imion, które źle kojarzą się mężczyznom, lepiej nie nazywać tak swojej córki.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać pierwsze imię.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ważył 300 kg i nie mógł ruszyć się z domu. Wziął się za dietę, a teraz wygląda tak, że kobiety za nim szaleją
2. 13-letni syn nie mógł pogodzić się z faktem, że jego mama umiera. Po 4 latach dokonał odkrycia, które zatrzęsło ludźmi z całego świata
3. Przygarnęli mieszańca psa z wilkiem, który wszystkiego się bał. Ale biorąc go do domu nie mogli przewidzieć, jak bardzo się zmieni
 
 

Następna strona