Noa, Koko, Alikia. Te gwiazdy najbardziej zaszalały w kwestii imion dla swoich dzieci

imię dla dziecka
Youtube.com/PUDELEK
Wstecz

1 z 10

Dalej

Imię dla dziecka wybiera się przeważnie na długo przed narodzinami. Zdarza się, że rodzice głowią się nad odpowiednim imieniem dla swojej pociechy. W odróżnieniu od przeciętnych ludzi, celebryci mają tendencję do nazywania swoich dzieci niestandardowo. Inspirację czerpią często z innych kultur, religii i krajów. Popularnym zabiegiem jest nazywanie dziecka od jakiegoś innego znanego celebryty z zachodu. Przedstawiamy polskich celebrytów, którzy zaszaleli w kwestii imion dla swoich dzieci.

Imię dla dziecka jest bardzo często komentowaną rzeczą w Internecie, zwłaszcza jeśli chodzi o celebrytów. Cały świat ostatnio szalał na punkcie nowo narodzonego dziecka Księcia Harry’ego i Meghan Markle. Wszyscy głowili się jak będzie się nazywać, ale w końcu dowiedzieliśmy się, jakie imię nadali synowi. Ludzie chcą znać takie ciekawostki by choć trochę poznać sekrety gwiazd. Dlatego celebrytom, zwłaszcza w Polsce, zdarza się nazywać dzieci nieszablonowo, ciekawie i niestandardowo. Jednym z przykładów jest Michał Wiśniewski. Wokalista zwykł nazywać swoje dzieci bardzo odmiennie od przyjętych w naszym kraju standardów. Córki ze związku z Anną Świątczak nazwał Etiennette i Vivienne. Nie jest on jedynym celebrytą, który wpadł na pomysł nadania pociechom unikalnych imion.

Imię dla dziecka przeważnie udaje się wymyślić jeszcze zanim się urodzi, ale niektórzy rodzice wydają się nazywać swoje dzieci na ostatnią chwilę. Przykładem są pewni rodzice ze Stanów Zjednoczonych, którzy chcieli swoje dziecko nazwać po ulubionej restauracji fast-food. Zgłosili imię Burger King i o mały włos chłopiec tak właśnie by się nazywał. Jeszcze innym przypadkiem jest sytuacja w Meksyku, gdzie młodzi rodzice zgłosili się z zamiarem nazwania dziecka po najpopularniejszym serwisie społecznościowym Facebook.

Przykładów dziwnych imion jest cała masa. W Polsce coraz częściej pojawiają się Dżesiki i Brajany, choć spotyka się to z mieszaną opinią. Młodzi rodzice muszą wziąć pod uwagę, że czasem nieodpowiednie imię, może w przyszłości spowodować, że dziecko będzie z jego powodu szykanowane. Wspólnie z redakcją Pikio.pl przygotowaliśmy listę polskich celebrytów, którzy swoje dzieci nazwali dość niestandardowo.

Kliknij "Następna strona"

Następna strona