Gwiazdy bez matury, które zarabiają krocie. Te kwoty zwalą was z nóg

ile zarabia agnieszka chylińska
Youtube.com/tvnpl
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Ile zarabia Agnieszka Chylińska? W świetle jej wykształcenia, to pytanie staje się nagle bardzo ciekawe. Wokalistka nie ukończyła liceum przez brak świadectwa z egzaminu dojrzałości. Jest wiele gwiazd, które - podobnie jak ona - nie zdały matury, a mimo to mają ogromne sumy na swoich kontach. Prezentujemy listę celebrytów bez matury, których zarobki są niezwykle wysokie i z pewnością niejedna osoba może im pozazdrościć.

Ile zarabia Agnieszka Chylińska? O zarobkach celebrytów możemy tylko domniemywać na podstawie różnych danych krążących w Internecie, dzięki nim możemy jednak przynajmniej zorientować się, jak bardzo majętni są nasze ulubione gwiazdy i ile zarabiają dzięki koncertom i nagrywaniu płyt, które wciąż są chętnie kupowane. Dla wielu osób to zagadnienie jest wyjątkowo interesujące, a na poszukiwaniu szczegółowych danych tracą długie godziny. Oglądamy się tylko za tym, co ktoś ma, zamiast docenić to, czym sami moglibyśmy się pochwalić. W XXI wieku próbujemy na siłę dogonić sukces i jest to jak najbardziej poprawne, choć nie zawsze wiązać się musi z wieloletnią nauką, studiami oraz różnego rodzaju kształceniem. Każdy chciałby być sławny i bogaty, ale trzeba pamiętać o tym, że sukces bardzo rzadko przychodzi łatwo i szybko, choć niektórym rzeczywiście los wyraźnie sprzyja. 

Bardzo często wiąże się to jednak mimo wszystko z ogromnym wysiłkiem - zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Na przykładzie wielu gwiazd możemy zauważyć, że sukces przychodzi wraz z ogromnym bagażem różnych gwałtownych bodźców, które są zbyt silne dla tych mniej podatnych, co może poskutkować depresją, nerwicą i różnymi uzależnieniami. Często zdarza się również tak, że przez nagły wzrost popularności i sławy, artyści zapominają o sowich wartościach, którymi jeszcze do niedawna kierowali się w życiu. Zaczynają podejmować złe decyzje, nie mogą opanować swoich emocji, a to często prowadzi ich do różnego rodzaju rozterek, problemów, a często nawet decyzji, które mogą zaważyć na całym ich dalszym życiu. 

Agnieszka Chylińska przekonała się na własnej skórze, jak trudno jest sobie poradzić z takim sukcesem, w dodatku cierpiąc z różnych innych powodów. Głośną sprawą była publikacja na oficjalnym kanale na Youtube Agnieszki "AGNIESZKA CHYLIŃSKA - wywiad, jakiego jeszcze nie było…". Gwiazda zwierza się m.in. Kubie Wojewódzkiemu o swoich problemach, o miłości, braku akceptacji i wielu innym rzeczom, które doskwierają ludziom w tych czasach. Choć dla milionów swoich fanów wydawała się silną kobietą i wyraźnych poglądach, która - choć jest szalona - doskonale wie, jakimi wartościami w życiu się kieruje, prywatnie okazała się naprawdę wrażliwą osobą. Przez odważne tatuaże, gwałtowne zmiany wizerunku czy farbowanie włosów na krzykliwe kolory pozowała na naprawdę bezkompromisową postać, której dodatkowym atutem był wyjątkowo cięty język oraz riposty, które regularnie wywoływały skandale. 

To, że osiągnęła sukces, z pewnością dla nikogo nie jest niespodzianką. Płyty nagrane z zespołem Maanam, czy kolejne pod nazwą O.N.A. oraz ostatnia jej twórczość przyciągnęły miliony słuchaczy i sprzedały się w imponującej ilości egzemplarzy. Bilety na koncerty również sprzedają się w imponującym tempie, co sprawia, że Chylińska zawsze gra dla pełnych sal czekających na swoje ulubione utwory. Patrząc na to wszystko można być przekonanym, że nie brakuje jej pieniędzy i z pewnością zarabia kwoty, o jakich przeciętny Polak może jedynie pomarzyć. Pojawia się w tej sytuacji jednak pytanie, czy tak spektakularna kariera i gigantyczny sukces komercyjny szedł w parze z edukacją? Okazuje się, że nie, bo Chylińska nawet bez ukończenia liceum pochwalić się może imponującym dorobkiem, a jej pensja powoduje zawrót głowy. 

Przedstawiamy gwiazdy, które bez matury zarabiają krocie.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona