Ile lat ma Elżbieta Jaworowicz? Reporterka szokuje wyglądem w tym wieku

elżbieta jaworowicz
Youtube.com/TV Dami Jelenia Góra
Wstecz

1 z 9

Dalej

Elżbieta Jaworowicz to polska dziennikarka, najbardziej znana ze swojego autorskiego programu “Sprawa dla reportera”, w którym porusza różne często wstrząsające tematy i sytuacje, dotykające jej gości. Redaktorka od ponad 35 lat niezmiennie wciela się w odważną i niestroniącą od tematów tabu reporterkę. To jak wygląda w takim wieku, spowoduje, że opadną wam szczęki.

Elżbieta Jaworowicz jest znaną dziennikarką i prowadzącą programu “Sprawa dla reportera”. Jej autorski pomysł skupiał się przede wszystkim na interwencjach w różnych konfliktach i dramatycznych wydarzeniach. Program podzielony był na dwie części, najpierw wprowadzano widzów w temat poprzez reportaż z miejsca akcji, później wywiązywała się dyskusja w studiu, prowadzona przez prezenterkę i prowadzącą program, czyli Elżbietę Jaworowicz. Dziennikarka poruszała naprawdę trudne tematy, takie jak gwałt, samobójstwa, morderstwa, trudy życia z osobami niepełnosprawnymi i inne niewygodne aspekty społeczeństwa.

Elżbieta Jaworowicz dzięki “Sprawie dla reportera” pomaga ludziom. Osoby wyrażające chęć wystąpienia w programie i upublicznienia własnej historii i wizerunku, bardzo często otrzymują pomoc z różnych stron. Jako że dziennikarka jest bardzo wpływową postacią w telewizji, wykorzystuje swoją pozycję i chętnie przygląda się sytuacjom potrzebujących. Do programu można się zgłaszać za pomocą listów, maili i telefonicznie, a każda sytuacja jest rozpatrywana i szczegółowo badana. “Sprawa dla reportera” biła rekordy popularności i w szczytowych momentach miała po kilka milionów widzów.

Program, który porusza tak trudne tematy i jest bardzo kontrowersyjny, nie mógł się uchronić od awantur na wizji. Podczas fazy rozmowy w studiu często dochodzi do drobnych sprzeczek i kłótni, ale był moment w historii programu, który zapisał się trwale na kartach jego historii. W listopadzie 2017 roku wyemitowany został odcinek o stowarzyszeniu “Dzielny Tata”. Podczas nagrań, jeden z uczestników dyskusji, odpowiedzialny za stowarzyszenie, transmitował na żywo ze studia “Sprawy dla reportera” na własnym Facebooku, na co nie zgodzili się inni uczestnicy rozmowy. Wywiązała się kłótnia, w której uczestniczył m.in. Krzysztof Rutkowski. Elżbieta Jaworowicz zdecydowała się przerwać nagrania, a mężczyznę wyprowadziła ochrona. Prowadząca była w szoku, jak sama przyznała, pierwszy raz tak drastycznie zakłócono program.

Elżbieta Jaworowicz wygląda doskonale, tak jakby czas stanął w miejscu. Wielokrotnie zwraca się uwagę na to, jak gustownie wygląda i jak prezentuje się publicznie oraz podczas nagrań. Szczęki opadają, gdy słyszy się o tym, ile ma lat. Prezentujemy szokujące informacje z życia Elżbiety Jaworowicz.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona