Ile lat ma Danuta Stenka? Jej uroda zachwyca wszystkich

danuta stenka
Youtube.com/Plejada
Reklama
Wstecz

1 z 16

Dalej

Danuta Stenka zachwyca swoim wyglądem od dawna. Aktorka kilkukrotnie pokazywała swój ognisty temperament na ekranie i rozpalała zmysły wielu mężczyzn. Ma w sobie "to coś", co intryguje i nie pozwala oderwać od niej wzroku. Na wzmiankę o jej wieku, ludziom opada szczęka. Ile tak naprawdę ma lat? Prezentujemy sekrety urody Danuty Stenki.

Danuta Stenka to polska aktorka, najbardziej znana z ról w filmach takich jak "Nigdy w życiu!" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Jest dwukrotną laureatką nagrody Orła. Urodziła się na Kaszubach i skończyła studium aktorskie w Gdańsku, gdzie debiutowała na deskach Teatru Wybrzeże. Na początku kariery grywała głównie w spektaklach, a jej pierwszą rolą na dużym ekranie była postać Elżbiety w "Rozmowach o miłości".

Rolą, dzięki której Danuta Stenka zaczęła zdobywać popularność był angaż w serialu "Boża podszewka", później w tym samym roku dostała propozycję pracy w "Cudzym szczęściu". Kilka lat później otrzymała rolę pierwszoplanową w filmie "Chopin. Pragnienie miłości", za którą została nagrodzona Orłem i Złotą Kaczką. W 2004 roku zekranizowano książkę "Nigdy w życiu!", autorstwa pisarki Katarzyny Grocholi. Danuta Stenka zagrała tam sympatyczną Judytę, czyli główną postać powieści i jej kariera rozkręciła się na dobre. W późniejszych latach grywała w największych hitach telewizyjnych i kinowych, takich jak "Pitbull" czy "Katyń" oraz w serialach "Lekarze" i "Diagnoza".

Danuta Stenka nie chwali się swoim wiekiem. Nie taktownie jest pytać o to kobietę, ale jeśli już pytamy o to kogoś takiego jak Stenka, odpowiedź może zaszokować. Kobieta niedługo skończy 60 lat i nadal wygląda oszałamiająco. Publicznie zawsze pokazuje się w eleganckich i kobiecych kreacjach. Aktorka nie boi się mówić na tematy tabu. Zdarza jej się poruszać różne kwestie dotyczące dyskryminacji wiekowej w polskim show-biznesie. Jako aktorka w takim wieku i kobieta, która osiągnęła wielki sukces w branży, może realnie wpłynąć na problemy, z których nie wszyscy zdają sobie sprawę. Oto jak Danuta Stenka zmieniała się przez wszystkie lata.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona