Iga Lis "zasmakowała to, czego chciała". Dzieci gwiazd w wielkim świecie mody

Autor Weronika Szatkowska - 15 Listopada 2018

Popularne nazwisko i wpływowi rodzice z pewnością dają większe szanse młodej osobie na większe zaistnienie w jakiejś branży. Nie zawsze jednak potomstwo chce podążać śladami rodziców i czasem wybiera inną ścieżkę kariery. Oto dzieci sław, które z powodzeniem umacniają swoją pozycję w wielkim świecie mody.

Nazwisko często zobowiązuje, a niektóre cechy można przysłowiowo wyssać z mlekiem matki. Często zdarza się, że dzieci dziedziczą talenty po swoich rodzicach, jednak nie zawsze chcą iść tą samą drogą. Przede wszystkim od wychowania zależy, jak młody człowiek będzie mógł pokierować swoim losem w przyszłości. Możliwość dokonywania własnych wyborów czy poszukiwania tożsamości z pewnością sprzyja rozwojowi w każdej dziedzinie życia. Tak została wychowana Iga Lis, która od najmłodszych lat uczyła się być niezależną i dzięki temu jest silną i pewną siebie dziewczyną. Jakiś czas temu zaistniała w modelingu i wszystko świetnie prosperowało. Mimo to, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa postanowiła się niespodziewanie wycofać. Dlaczego?

Okazuje się, że nie tylko w Polsce dzieci wielkich gwiazd próbują swoich sił w świecie mody. W Hollywood staje się to już standardem. Syn i córka Cindy Crowford idą w ślady swojej matki. Czy z powodu genów mają do tego większe predyspozycje? Z pewnością nazwisko ich rodzicielki nie utrudnia im drogi do sławy. Wielcy muzycy czy aktorzy są w większości przypadków po prostu atrakcyjni i wiążą się zazwyczaj z osobami z branży. Takim miksem może pochwalić się Johny Depp i VanessaParadis, których córka zwala z nóg obserwatorów w swoich sesjach czy na pokazach mody. Projektanci mody biją się o jej uczestnictwo w ich przedsięwzięciach. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię dzieci gwiazd, które próbują swoich sił w branży modowej.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News