Uważano ją za najpiękniejszą aktorkę "Mody na sukces". Dziś straszy wyglądem, wszystko przez operacje plastyczne

Hunter Tylo nie przypomina samej siebie
youtube.com Nikki N
Wstecz

1 z 8

Dalej

Hunter Tylo zmieniła się nie do poznania

Hunter Tylo uważana była za najpiękniejszą aktorkę kultowej telenoweli "Moda na sukces". Grana przez nią Taylor Hayes była ulubienicą telewidzów. Ciemnowłosa gwiazda oszałamiała urodą. Na aktualnych zdjęciach trudno ją rozpoznać. 57-letnia dziś Tylo jest wielką fanką operacji plastycznych. Niestety, liczne zabiegi przyniosły dość karykaturalne efekty.

Dzięki swojej wyjątkowej urodzie Hunter Tylko odniosła ogromny sukces w świecie modelingu. Już jako nastolatka podbijała krajowe konkursy piękności. Na koncie ma tytuły Miss Springtown i Miss Nastolatek Fort Worth. Została okrzyknięta ikoną modelingu lat 70. i 80. XX wieku. Popularność przyniosły jej reklamy - zagrała aż w 500 spotach.

Szybko została także gwiazdą filmową i serialową, grając w blisko dwudziestu produkcjach. Prawdziwa sława przyszła jednak wraz z angażem w "Modzie na sukces". Fanki serialu z wypiekami obserwowały perypetie miłosne Taylor i Ridge'a Forrestera. Niewiele osób wie, że prywatne życie aktorki nie było usłane różami.

Hunter Tylo dorastała w cieniu chorego psychicznie brata. Mężczyzna był nieobliczalny, po zażyciu narkotyków groził rodzinie bronią. Po śmierci matki aktorki rodzina się rozpadła. Rodzeństwo nie utrzymuje ze sobą kontaktów. Również jej życie miłosne obfitowało w nieprzewidziane, często tragiczne zdarzenia.

Kliknij "Następna strona", żeby zobaczyć, jak zmieniła się Hunter Tylo

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kupiła ruinę bez wody i prądu za niecałe 300 zł. Niewiarygodne, co z nią zrobiła, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Wyciekły zdjęcia pokazujące, w jakich warunkach mieszka Małgorzata Socha. Trudno uwierzyć
  3. Fronczewski długo ukrywał, z kim przed laty zdradził żonę. W końcu wyszło na jaw
  4. Po "Nie ma mocnych" kobiety za nim szalały. Tuż przed śmiercią ciężko było go poznać, ciężko zachorował


Źródło: Wirtualna Polska 

Następna strona