Horoskop: Wodnik może zrobić na Tobie wielkie wrażenie! Czego się po nim spodziewać?

Wodnik
MaxPixel.com
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Według horoskopu Wodnik to osoba urodzona w okresie od 20 stycznia do 18 lutego. Mocne strony to postępowość, oryginalność i niezależność. Słabe strony to ekspresja emocjonalna, temperament, bezkompromisowość oraz dystans. Osoby spod tego znaku zazwyczaj są nieśmiałe, a ich drugą twarz często charakteryzuje ekscentryzm. Jednak w obu przypadkach to zazwyczaj myśliciele i intelektualiści. Ponadto, uwielbiają pomagać innym. Nie mają uprzedzeń, a to sprawia, że łatwo rozwiązują problemy i nawiązują kontakty. To tylko część ich cech. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię opisującą ten znak zodiaku.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, choć umiejętnie i łatwo adaptują się w nowym otoczeniu, w gruncie rzeczy mają głęboką potrzebę przebywania w samotności z dala od wszystkich. Jedynie dzięki temu regenerują się psychicznie. Ludzie urodzeni pod znakiem Wodnika patrzą na świat jak na miejsce pełne możliwości.

Jeśli pasjonują Was horoskopy, z pewnością wiecie, że Wodnik to znak powietrza. To oznacza, że używa swoich zdolności intelektualnych przy każdej możliwej okazji. Brak bodźców go nudzi.

Planetą Wodnika jest Uran. Oznacza to, że choć jest nieśmiałą osobą, jednocześnie może mieć też agresywne oblicze. Wpływ tej planety sprawia, że osoby spod tego znaku są zdolne do przewidywania przyszłości i wiedzą dokładnie, co chcą robić za pięć lub dziesięć lat.
Uran to planeta, która daje ludziom spod tego znaku zodiaku moc szybkiej i łatwej transformacji. Określa się je jako osoby postępowe. Czują się dobrze w grupie, więc nieustannie starają się być otoczeni przez innych ludzi.

Największym problemem dla Wodników jest poczucie ograniczenia. Ze względu na pragnienie wolności i równości dla wszystkich, zawsze będą dążyć do zapewnienia wolności słowa i ruchu. Mają opinię osób zimnych i mało empatycznych, ale to tylko ich mechanizm obronny. Muszą nauczyć się ufać obcym i wyrażać emocje w zdrowy sposób. To jednak tylko cząstka tego, jacy są naprawdę. Przygotowaliśmy dla Was informacje, po czym możecie rozpoznać typowego Wodnika. Dzięki nim zapewne lepiej zrozumiecie też zależności, jakie horoskop przypisuje Waszym znakom.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

 

Następna strona