Horoskop miesięczny na marzec 2019. Co szykuje Ci przeznaczenie?

horoskop miesięczny na marzec 2019
Pixabay.com
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Horoskop miesięczny na marzec pozwoli Ci przewidzieć przyszłość i zmotywuje Cię do dalszego działania. Co gwiazdy mówią o Twoim znaku zodiaku?

Po najkrótszym miesiącu w roku, lutym, rozpoczyna się trzeci miesiąc gregoriańskiego kalendarza. Marzec jest jednym z siedmiu miesięcy trwających 31 dni. Zapowiada też przyjście wiosny. W marcu gruby płaszcz zostaje zastąpiony kwitnącymi kwiatami i cieplejszymi temperaturami. W marcu odbywa się wiele wydarzeń w kraju i na świecie, w tym Dzień Świętego Patryka, Dzień Mężczyzn, Międzynarodowy Dzień Kobiet oraz zmiana czasu z zimowego na letni.

Choć horoskop miesięczny ujmuje wszystkie znaki zodiaku, tylko dwa z nich są związane z marcem, Ryby i Baran. Osoby urodzone w dniach od 1 do 20 marca są spod znaku Ryby. Główne cechy tego znaku to wrażliwość, poświęcenie i intuicja. Również Ryby wyróżniają się empatią, co pozwala im wyrażać współczucie i zrozumienie w kontaktach towarzyskich. Podczas gdy inni twierdzą, że są bezinteresowni, Ryby naprawdę zrobią wszystko dla osoby potrzebującej. Chociaż nie oczekują niczego w zamian, ich rodzina i przyjaciele często okazują wdzięczność za te wysiłki. We wszystkich sprawach życia kierują się intuicją, ponieważ jest to jeden z ich największych wewnętrznych zasobów. Woda jest żywiołem Ryb. Tak jak w przypadku wszystkich wodnych znaków zodiaku, Ryby mają spokojne usposobienie, nurkując w głębokim morzu emocji.

Ci, którzy urodzili się od 21 do 31 marca, są spod znaku Barana. Osobowość Baranów charakteryzuje się ambicją i kreatywnością. Chcą odnosić duże sukcesy i są w pełni gotowi dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć swoje cele. Ich postawa jest często godna naśladowania. Energia i pasja Baranów sprawiają, że są zazwyczaj liderami w grupie. Muszą jednak uważać, by nie zdradziła ich własna porywczość. Ten znak cechuje tzw. krótki lont. Wszystko dlatego, że żywiołem Baranów jest ogień.

Nasz horoskop miesięczny na marzec 2019 uwzględnia wszystkie znaki zodiaku. Przyszłość została w nim odczytana na podstawie ruchu ciał astralnych. 

Kliknij "Następna strona". 

Następna strona