Horoskop miesięczny na luty 2019. Co przygotowały dla Ciebie gwiazdy?

Główne
Pixabay.com
Wstecz

1 z 14

Dalej

Horoskop miesięczny na luty 2019, pomoże Ci przewidzieć przyszłość. Dowiesz się, co mówią o Tobie gwiazdy i czego możesz się spodziewać. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zapowiedź tego, co czeka wszystkie znaki zodiaku w tym miesiącu.

Horoskop pochodzi od łacińskiego połączenia dwóch słów, w których "horo" oznacza godzinę, a "skop" oznacza widok. Jedną z definicji horoskopu jest określenie poszczególnych gwiazd opartych na niebiańskich wzorcach, takich jakie widzisz w czasopismach lub gazetach.

Astrologowie odnoszą się do horoskopu jako astrologicznej mapy o osobie, która jest obliczana z pozycji planetarnych danego znaku zodiaku. Obliczenia są oparte na dacie, miejscu i czasie urodzenia. Dlatego uważa się, że horoskop jest tak osobisty, jak odcisk palca. Horoskop zawiera w sobie planety, układy, gwiazdy i inne punkty, które mogą odzwierciedlać potencjalne cechy osobowości danego znaku zodiaku. Zdaniem wróżbitów wolna wola pozwala nam pracować z tymi wzorcami lub przekształcać je tak, by wyrażały się w inny sposób.

Istnieje 12 znaków zodiaku i każdy z nich ma przypisane z góry konkretne cechy. Baran uwielbia być numerem jeden, więc nic dziwnego, że jest pierwszym znakiem zodiaku. Byk lubi relaksować się w pogodnych przestrzeniach, otoczony łagodnymi dźwiękami. Znak Bliźniąt jest ściśle związany z wymianą pomysłów, komunikacją i handlem. Rak często daje się ponieść swojemu samozachwytowi, często zamyka się w sobie, gdy są zranieni. Lwy uważa się za silnych przywódców. Panna jest zazwyczaj szanowaną i ciężko pracującą osobą, która kocha zdobywać wiedzę. Waga jest określana jako sprawiedliwa, towarzyska, gościnna i dyplomatyczna. Skorpion to zazwyczaj silny, choć ciężki charakter, z duszą artysty. Strzelec ma niespokojną naturę i jest żądny przygód. Koziorożec jest uważany za samotnika, z introwertycznym podejściem do życia. W trosce o równość i wolność jednostki, Wodnik stara się przekazywać wszystkim swoją wiedzę i wizję równości. Ryby to znak, który cechuje wrażliwość i empatia.

Według astrologów horoskop można wyliczyć zarówno na rok, miesiąc jak i dzień. W oparciu o ich wiedzę, przygotowaliśmy horoskop miesięczny dla wszystkich 12 znaków zodiaku.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona