Horoskop chiński 2019: Oczekujesz wielkich zmian? Przyszły rok będzie wyjątkowy!

Autor Weronika Szatkowska - 11 Grudnia 2018

Horoskop na przyszły rok może zadziwić każdego. Według chińskiego kalendarza nowy rok zaczyna się 5 lutego, a kończy 24 stycznia. 2019 jest rokiem Dzika (Świni), określanym żywiołem Ziemi i kolorem brązowym. Oto prognozy dla każdego chińskiego znaku.

Horoskop na 2019 rok pomoże Ci w podjęciu decyzji, poznasz prognozy, które nakierują Cię na to, czego możesz się spodziewać. Może właśnie dzięki niemu uda Ci się nie tylko uniknąć niebezpieczeństwa, ale i dostrzec nowe możliwości. Świnia zajmuje ostatnie (dwunaste) miejsce w chińskim zodiaku. Jesteś spod znaku Świni, jeśli urodziłeś się w: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007 lub 2019 roku.

Przyszły rok to świetny czas na zarobienie pieniędzy i inwestycje! Będzie pełen radości, przyjaźni i miłości dla wszystkich znaków zodiaku.

Czego możemy spodziewać się po roku 2019? Warto poznać charakterystykę zodiakalnej Świni (Dzika). Przyciąga ona sukcesy we wszystkich sferach życia. Pucołowaty pysk świni i duże uszy są oznakami fortuny, jaka nas czeka. Świnia może nie wyróżniać się w tłumie, ale z natury jest bardzo autentyczna. Uwielbia rozrywkę, ale nie próżnuje. Choć cechuje się materializmem, to zachęca ją to do ciężkiej pracy. Dobra materialne i stabilizacja zapewniają zodiakalnej Świni bezpieczeństwo, a jej rok nakłania do zwracania szczególnej uwagi na te aspekty.

Zodiakalne Świnie są delikatne i rzadko tracą panowanie nad sobą. Nawet kiedy to robią, nigdy nie kończy się to dramatycznym zamieszaniem. Zawsze będą starały się pójść na kompromis i szybko rozwiązać problem. Ich celem w życiu jest osiągnięcie harmonii. Dzięki temu nadają się do kariery związanej z organizacjami charytatywnymi i zbiórkami pieniędzy. Są także bardzo tolerancyjne i wyrozumiałe. Jeśli ktoś popełni błąd, Świnie z pewnością pomogą mu to naprawić. Jaki z tego wniosek? Warto być wyrozumiałym i dążyć do równowagi w 2019, a powodzenie będzie się nas trzymało. Ciężka praca również będzie temu sprzyjać.

Rok Świni zwiastuje sukcesy biznesowe i finansowe. Jednak oprócz kierowania się prognozą na cały rok, warto dowiedzieć się też, na co Twój znak zodiaku powinien zwrócić szczególną uwagę w nadchodzących miesiącach. Oto horoskop chiński na 2019.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News