Intymny horoskop dla każdego. Sprawdź, jakie znaki zodiaku są najlepsze w łóżku!

Horoskop
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 14

Dalej

Horoskop intymny diagnozuje jedną z najbardziej prywatnych sfer ludzkich, czyli współżycie. Okazuje się, że znak zodiaku może wiele mówić o naszym partnerze. Znajdziemy w nim odpowiedzi na nurtujące wielu pytanie, jaki znak zodiaku jest w łóżku pasywny, a jaki aktywny. Mogłoby się wydawać, że poznajemy człowieka podczas aktu zbliżenia, ale zdecydowanie można już dużo wcześniej wiedzieć, jaki jest nasz wybranek w sytuacjach intymnych. Sprawdźcie, które znaki zodiaku są najlepsze w łóżku.

Horoskop może nam wiele powiedzieć, ponieważ miesiąc urodzenia znacznie wpływa na nasze oczekiwania i upodobania. Wielu ludzi podchodzi do horoskopów sceptycznie, astrologowie jednak są pewni, że mimo wszystko może nam to dać istotne wskazówki. Możemy dowiedzieć się między innymi tego, jakie znaki zodiaku absolutnie nie nadają się na bycie kochankami, a które z kolei odnajdą się świetnie w tej roli.

Mimo tego, że nie wszyscy są zwolennikami horoskopów, to chyba śmiało każdy może stwierdzić, że nie zna nikogo, kto nie zadałby drugiej osobie prędzej czy później pytania o znak zodiaku. Można w to wierzyć lub nie, ale pobawić się zawsze można. Ponadto eksperci twierdzą, że bardzo dużo naszych łóżkowych upodobań jest zapisanych właśnie w gwiazdach. Dlatego też możemy sprawdzić, co sami lubimy, bądź co lubi nasz partner. Nie mamy nic do stracenia, a możemy jedynie zyskać zadowolenie w sypialni.

Niektóre osoby spod poszczególnych znaków to idealni kochankowie, którzy na pewno zaspokoją wszystkie nasze potrzeby. Inni potrzebują jednak stabilizacji i stałego partnera. Jedni chętnie dadzą się ponieść emocjom, spędzając z kochankiem szaloną, jednorazową noc, z kolei niektórzy będą czekać na moment zbliżenia bardzo długo.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy intymny horoskop, dzięki któremu możecie dowiedzieć się, które znaki zodiaku są dobre w łóżku!

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, jak w erotycznych kwestiach radzi sobie Baran.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Tata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzienia
2. Ujawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemi
3. Julia Wieniawa to prawdziwa seks bomba. 7 zdjęcie tylko dla dorosłych

Następna strona