Przestała się myć, bo miała dość. Efekt zaskoczył nie tylko ją, niesamowite

Higiena stała się dla niej mało ważna
instagram.com/laurieskinstory
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Higiena stała się dla niej mało ważna

Higiena zawsze była dla niej kluczowa, jednak pewnego dnia powiedziała dość - po prostu przestała się myć. Jej wygląd zmienił się diametralnie, nawet ona była zadziwiona tym, co stało się z jej ciałem.

26-latka miała dość - dbała o siebie, kupowała tony kosmetyków, kremów i wszelkich maści. Nic nie działało na jej problemy skórne. Przez swój wygląd bała się nawet wychodzić z domu, bo wszyscy się na nią po prostu gapili.

Postanowiła "oczyścić" organizm od środka podejmując się diety wegańskiej. Kiedy cieszyła się, że coś zaczęło działać na jej problemy z egzemą, problem wrócił 2 razy większy i 2 razy trudniejszy do zwalczenia.

Przez swój przewlekły stan zapalny skóry nieobcy jej był suchy, zrogowaciały naskórek, pękające łokcie, kolana i dłonie, krwawe rany i uporczywe swędzenie. Postanowiła postawić wszystko na jedną kartę - albo się uda, albo zostanie nazwana "brudaską", nie miała nic więcej do stracenia.

Kliknij "Następna strona", aby przekonać się jak duża metamorfozę przeszła kobieta. Niesamowite, jak zareagowało jej ciało na brak higieny.

Zobacz także:

  1. Dzięki kilku prostym kodom sprawdzisz czy Twój telefon jest szpiegowany. Wyniki Cię zaskoczą
  2. Wszyscy bali się podobnej sytuacji. Żona Gienka Loski przekazała smutną informację o decyzji lekarzy, artysta nie poddaje się jednak
  3. Prawdziwy Scooby-Doo jest wśród nas. Rozbrajające zdjęcia psa są niezbitym dowodem, padniecie ze śmiechu
  4. Margaret wzięła właśnie ślub w tajemnicy. Mamy powalające zdjęcia, co za magia

Źródło: Instagram

Następna strona