Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"

Autor Monika Majko - 25 Października 2020

Henryk Machalica zagrał w swojej karierze wiele ról, jednak największą popularność przyniosła mu postać Dionizego, w którego wcielał się w serialu "Złotopolscy". Aktor zmarł w 2003 roku, jego tragiczna śmierć wstrząsnęła fanami.

Henryk Machalica największą popularność zyskał wcielając się w rolę seniora rodu Dionizego - w uwielbienym przez Polaków serialu Telewizji Polskiej pt. "Złotopolscy". Aktor odszedł w 2003 roku w tragcznych okolicznościach, a jego śmierć wstrząsnęła niemal całą Polską.

Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoNagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęłoCzytaj dalej

Henryk Machalica grał w "Złotopolskich od samego początku serialu, który swoją premierę miał w 1997 roku, aż do tragiczngo wypadku w 2003 roku. Gwiazdor długo walczył o życie w szpitalu, niestety, odszedł 1 listopada 2003 roku, a jego śmierć wstrząsnęła nie tylko rodziną i bliskimi, ale także fanami.

Gwiazdor po latach mieszkania w mieście wrócił na wieś i w ostatnich latach przed śmiercią wiódł spokojne życie na łonie natury. Od zawsze chciał prowadzić stadninę konie, jednak nie udało mu się spełnić tego marzenia przed śmiercią. Choć nie miał własnych koni, jazda konna pozostawała jego

- Bardzo źle znoszę miasto. Urodziłem się na wsi, tam się wychowywałem - znam jej walory. Wieś daje mi przede wszystkim odmianę, która była mi bardzo potrzebna. Miasto ogranicza, nie ma w nim przestrzeni, jest zamknięte między murami. W mieście nie da się korzystać ze wszystkich uroków życia - mówił o swojej decyzji o przeprowadzce.

Choć nie hodował własnych koni, jazda konna pozostawała jego największą pasją, o której mógł rozmawiać godzinami. Nikt nie spodziewał się, że to hobby okaże się dla niego również zabójcze.

By dowiedzieć się więcej o śmierci Henryka Machalicy, kliknij "Następna Strona"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia w Sieradzu. Agresywne psy sąsiada rzuciły się na matkę z dzieckiem. 4-latek trafił do szpitala
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Zmarł prezes Samsunga. Mężczyzna niedawno był hospitalizowany
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć

Źródło: Pomponik

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News