Harry Potter spaliłby się ze wstydu! Emma Watson ukrywała to przed światem

Autor Patryk Stachera - 26 Listopada 2018

Emma Watson jest utalentowaną aktorką, która niewątpliwie najbardziej znana jest z roli Hermiony w kinowej serii o Harrym Potterze. Aktorka zagrała już w ponad 20 filmach, a jej kariera nadal się rozwija. Zdobywając popularność, poznawała również wielu ciekawych ludzi. Niektórzy z nich stali się dla niej kimś więcej. Nie uwierzycie, jak wielu facetów miała ta hollywoodzka gwiazda.

Urodzona w Paryżu Emma Watson jest brytyjską aktorką oraz modelką. Największy rozgłos przyniosła jej rola Hermiony Granger w filmowej adaptacji kultowej serii J. K. Rowling. Została do niej wybrana przez producentów w wieku 10 lat. Przedtem brała udział wyłącznie w szkolnych przedstawieniach. Aktorka zagrała we wszystkich ośmiu filmach o przygodach czarodzieja, zdobywając przy tym wiele nagród. W 2009 r. Emma stała się najlepiej opłacaną kobietą show-biznesu, zarabiając ponad 10 milionów funtów brytyjskich. Tym wynikiem wyprzedziła wówczas Cameron Diaz oraz Sarę Jessicę Parker.

Od tamtego czasu kariera aktorki cały czas się rozwijała. W 2014 r. miała okazję zagrać obok Russella Crowa w filmie "Noe: Wybrany przez Boga", a w 2017 r. dostała główną rolę w "Pięknej i Bestii" Disneya.

Przez lata aktorka nabrała doświadczenia również jako modelka. W wieku 13 lat znalazła się na 10. pozycji rankingu najbardziej seksownych nastolatek. Jako piętnastolatka pojawiła się na okładce magazynu "Teen Vogue". Jej uroda z pewnością ułatwiała jej kontakty z atrakcyjnymi mężczyznami.

Emma do tej pory zagrała w około dwudziestu produkcjach filmowych. Odniosła bardzo wiele sukcesów w swoim zawodzie, ale w miłości nie zawsze miała szczęście. Gwiazda ma już 28 lat, ale jeszcze nie znalazła odpowiedniego kandydata na męża. W jej życiu pojawiło się bardzo wielu facetów, ale żaden nie zawitał na dłużej. Biorąc pod uwagę wszystkie plotki na temat jej związków, moglibyśmy doliczyć się nawet dwudziestu partnerów.

Na przestrzeni lat, aktorka była łączona z aktorami, piosenkarzami, a nawet członkami rodziny królewskiej. W mediach krążyły plotki na temat jej relacji z Harry'm Styles'em, Robertem Pattinsonem oraz księciem Harry'm. Doniesienia te nie zostały potwierdzone, ale we wszystkich może być ziarenko prawdy.

Oto mężczyźni, z którymi Emma Watson spotykała się prywatnie.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News