Hanna Lis przez lata dusiła to w sobie. Dramatyczne wyznanie z porodówki

Hanna Lis
YouTube / 20m2
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Hanna Lis po wielu latach zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie, które wzruszyło wszystkich. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o swoich dramatycznych doświadczeniach z porodówki. Zwierzyła się fanom z trudnych ciąży i porodów oraz z poważnej choroby, której musiała stawić czoła. Jej słowa wywołały lawinę komentarzy.

Hanna Lis w ostatnim czasie rzadko pojawia się na pierwszych stronach gazet, nie mniej jednak nie przestała być aktywna na portalach społecznościowych. Tam cały czas utrzymuje kontakt z fanami i chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym. Kobieta również zachęca obserwatorów do dyskusji poprzez dzielenie się własnymi przemyśleniami.

Ostatnio zdecydowała się pokazać poruszające serce zdjęcia, które zostały zrobione tuż po porodach. Podzieliła się także dramatycznymi doświadczeniami, które spotkały się z ogromnym odzewem se strony współczujących kobiet. W emocjonalnym wpisie opowiedziała o trudnych ciążach i poważnej chorobie, z jaką walczyła przez lata. Jeden z lekarzy proponował jej nawet usunięcie dziecka. Dziś jej córki, Julka i Ania, mają 19 i 21 lat. Kobieta w opisie zdjęcia podkreśliła, że były to dwa najszczęśliwsze dni w jej życiu.

- Najpiękniejsze chwile mojego życia. Przyjście na świat moich córek. Uchwycone na zdjęciach, na których widać wielkie, największe szczęście - napisała kobieta.

Przez lata jednak milczała o tym, co rzeczywiście wydarzyło się w tamtym czasie. Nic dziwnego, ponieważ te przeżycia do najłatwiejszych zdecydowanie nie należą. Można sobie jedynie wyobrazić, przez jakie piekło przeszła, chociaż to i tak nie odda tego, jak naprawdę się czuła. Przedstawiamy, z czym musiała zmierzyć się Hanna Lis podczas ciąży. Te wyznania są wstrząsające.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się więcej.

 

  1. Fotografowi zrobiło się słabo, jak zobaczył pannę młodą. Nie znał jej, ale rzucił się na jej męża z pięściami, wszyscy przyznają mu racje
  2. Radykalna zmiana rewaloryzacji najniższych emerytur. Wiadomo, ile w 2020 dostaną najubożsi seniorzy
  3. Tuż po ślubie ksiądz powiedział młodej parze tak bezczelne słowa, że wszystkich zamurowało. Iza aż się popłakała

Następna strona