Gwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianych

Kotys
Youtube.com/ATM Grupa
Wstecz

1 z 11

Dalej

Polsat jest jednym z najchętniej oglądanych polskich kanałów telewizyjnych. Oferuje wachlarz produkcji w zróżnicowanej tematyce. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele uwielbianych gwiazd tej stacji zmaga się jednak z poważnymi problemami zdrowotnymi. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię przedstawiającą znanych i lubianych, którzy zmagali się lub zmagają z wyjątkowo przykrymi dolegliwościami.

Telewizja Polsat zaczęła funkcjonować w 1992 roku. Aby dotrzeć do każdego widza w Polsce, właściciele stacji zaczęli nadawać sygnał z Holandii, aby w jakiś sposób ominąć obowiązujące wtedy polskie prawo. Niewielu ludzi wie, że dzisiejszy Polsat pierwotnie nazywał się PolSat. W 1994 roku literę" S" zmieniono na "s". Wtedy pojawiło się też nowe logo z żółtym słońcem. Ciekawostką jest fakt, że nazwę wymyślił Tadeusz Drozda, polski satyryk. Z kolei samo logo zaprojektował Jacek Błach. Początkowo muzyka na potrzeby stacji była komponowana przez wybitnego muzyka, nieżyjącego już Grzegorza Ciechowskiego.

Na początku zasięg kanału obejmował zaledwie 20% populacji. Było to spowodowane ograniczonymi możliwościami technicznymi. Od 2005 roku programy w tej stacji telewizyjnej nadawane są całodobowo. Raz w miesiącu o godzinie 1:00 w nocy następuje przerwa techniczna. Aktualnie Polsat nadawany jest także w wersji HD. Według Business Insider stacja jest najchętniej oglądanym kanałem telewizyjnym w naszym kraju. Ulubionymi programami widzów są: "Gliniarze", "Pierwsza miłość", "Wydarzenia", "Sport", "Pogoda" i "Świat według Kiepskich".

Wiele sław, które występują w Polsacie, mimo ogromnego talentu, pięknego wyglądu i uwielbienia spotyka to, co każdego. Choroba nie wybiera ani ze względu na wygląd, ani na pozycję społeczną, ani na zasobność portfela. Jak radzą sobie z tym, co ich spotkało? Oto najbardziej znane postacie związane popularną telewizją, które przeżyły piekło. Joanna Górska, Karolina Szostak, Aneta Zając - kto jeszcze stoczył bezlitosną walkę ze straszną chorobą? Zapraszamy do naszej galerii!

Następna strona