Gwiazdor "Rancza" przeżył chwile grozy. Bał się o życie swego synka

Czerepach
Youtube.com/serialetvp
Wstecz

1 z 9

Dalej

Serial "Ranczo" należy już do kultowych produkcji TVP. Swego czasu gromadził przed telewizorami miliony widzów. Jedna z największych gwiazd serialu przed laty musiała zmierzyć się z wyjątkowo trudną sytuacją. Artur Barciś drżał o życie swego jedynego syna. W naszej galerii przedstawiamy największe dramaty, z jakimi musiał zmierzyć się popularny aktor.

Minęły już ponad 2 lata od momentu, gdy TVP zakończyła emisję jednego z najpopularniejszych swoich seriali. Początkowo nikt nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu produkcji w reżyserii Wojciecha Adamczyka. "Ranczo" przez 10 lat bawiło Polaków, ukazując rzeczywistość polskiej prowincji w nieco krzywym zwierciadle. Ostatni odcinek serialu oglądało aż 6,1 mln widzów.

Sukces serialu "Ranczo" stanowi niewątpliwie fenomen polskiej telewizji. W dzisiejszych czasach, gdy wybór programów i seriali jest tak duży, kontynuacja produkcji przez kolejnych 10 sezonów trzeba uznać za ewenement. Trudno się dziwić, że co pewien czas w mediach pojawiają się plotki na temat potencjalnej kontynuacji hitowego serialu.

Na planie kultowej produkcji mogliśmy zobaczyć wielu znanych aktorów takich jak choćby Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Franciszek Pieczka czy Violetta Arlak. Choć generalnie kojarzymy ich sylwetki z dość zabawnych ról, warto wiedzieć, że na podstawie ich życiorysów można by napisać niejeden wzruszający film.

Do tego typu gwiazd serialu z pewnością możemy zaliczyć Artura Barcisia, który w "Ranczu" wcielił się w jedną z pierwszoplanowych postaci. Grany przez niego Arkadiusz Czerepach przynajmniej początkowo wzbudzał swoimi działaniami raczej negatywne odczucia. Dorośli czytelnicy z pewnością znają aktora także z roli Tadeusza Norka, sympatycznego pracownika miejskiej kanalizacji z hitowej produkcji Polsatu "Miodowe lata".

Choć fani gwiazdora małego ekranu mogą o tym nie wiedzieć, ma on za sobą traumatyczne przeżycia. Przed laty przeżył chwile grozy, gdy życie jego jedynego syna, Franciszka Barcisia, zdawało się wisieć na włosku. Jakiś czas temu aktor sam naraził się na poważny uszczerbek na zdrowiu. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy najbardziej poruszające momenty jego życia.

(Przewiń w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona