Gwiazdor Rancza bał się o życie syna. Dramatyczne wspomnienia łamią serce

Autor Michał Kubacki - 18 Kwietnia 2019

Ranczo przez wiele lata rozbawiało swoich widzów i przyciągało przed ekrany zabawnymi perypetiami bohaterów. Wydarzenia w serialu były groteskowe i z reguły różniły się od naszej często szarej i smutnej rzeczywistości, w której na co dzień słyszymy o różnych tragediach i dramatach. Trudne sytuacje życiowe i problemy nie ominęły jednego z gwiazdorów serialu. Jego syn walczył o życie. Oto dramatyczne wydarzenia z życia aktora “Rancza”.

“Ranczo” był bardzo popularnym i naprawdę wciągającym serialem. Śmietanka aktorska znana z najlepszych seriali i spektakli komediowych rozbawiała widzów do łez. Nie bez powodu wielu fanów było niezwykle zawiedzionych z powodu decyzji, jaką podjęła stacja TVP. W 2016 roku producenci serialu zakończyli emisję serialu. Fanom pozostało jedynie oglądać powtórki na innych kanałach Telewizji Polskiej i śledzić twórczość aktorów. Wielu z nich pracowało wspólnie przy wielu projektach, programach, serialach, filmach i spektaklach, więc to tylko kwestia czasu, zanim zobaczymy ich z powrotem razem w nowym przedsięwzięciu.

Jednym z aktorów “Rancza”, który był najbardziej rozpoznawalny i grał obok Cezarego Żaka w kultowym serialu “Miodowe Lata”, był Artur Barciś. Znany aktor filmowy i teatralny upodobał sobie komediowe role drugoplanowe, a ze względu na swoje nietuzinkowe poczucie humoru nie pozostawał w cieniu i wyróżniał się na tle innych drugoplanowych bohaterów. Największą sympatię widzów zdobył właśnie dzięki “Miodowym Latom” jako nieporadny, zdominowany przez apodyktyczną małżonkę Tadek Norek. Z jakiegoś powodu, Artur Barciś świetnie sprawdza się w rolach bohaterów pokrzywdzonych przez los, a mimo to jednak podchodzących do życia z humorem.

Artur Barciś związał się Dorotą Barciś, która jest montażystką filmową i telewizyjną. Mają dorosłego już syna Franciszka, który również swoje życie powiązał z filmem i telewizją. Jako dziecko występował epizodycznie w kilku produkcjach, ale szczególnie upodobał sobie montaż filmowy, podobnie jak jego matka. Przed laty wydarzyło się coś, co na zawsze zmieniło życie rodziny Barcisiów. Franciszek o mało nie umarł, lekarze dawali 50% szans na jego przeżycie. Przedstawiamy historię, która przytrafiła się gwiazdorowi "Rancza".

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News