Gwiazdor Polsatu oddał wątrobę swojemu dziecku. Dziś jego syn zachwyca!

Autor Wiadomości Pikio - 1 Marca 2019

Gwiazdor telewizji Polsat ryzykował życiem, aby ratować własne dziecko. Jarosław Jakimowicz z myślą o swoim synu podjął się kiedyś operacji przeszczepu wątroby. Dzięki temu mały Jeremiasz wrócił do zdrowia. Obecnie więcej mówi się jednak o starszym synu aktora, 19-letnim Jovanie. Chłopiec chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Urodą coraz bardziej przypomina sławnego ojca. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy m. in. najnowsze zdjęcia jego syna.

Aktor, który grał m.in. w popularnym serialu telewizji Polsat pt. "Pierwsza miłość", musiał około 14 lat temu podjąć się ryzykownej operacji, aby uratować swojego 3-letniego wówczas syna, Jeremiasza. Jarosław Jakimowicz podarował swojemu dziecku wątrobę. Dzięki temu chłopak może cieszyć się dzisiaj pełnią życia.

-Od początku wiedziałem, że to będę ja. Nikogo innego nie badaliśmy, nikogo poza mną. Ja konsekwentnie, zawzięty, mówiłem że to będę ja. Można to nazwać przeczuciem, wiedziałem, że tak musi być - aktor wyznał w jednym z wywiadów.

Obecnie starszy syn aktora, Jovan, studiuje oraz pracuje w galerii sztuki, którą prowadzi jego mama, Joanna Sarapata. Niedawno skończył 19 lat, ale wciąż nie zdecydował się wejść do show biznesu. Niektórzy uważają, że dzięki swojej urodzie mógłby podbić serca widzów, tak jak zrobił to jego ojciec.

Przypomnijmy, że Jarosław Jakimowicz jest utalentowanym aktorem. Artysta największą popularność zdobył po roli Cichowskiego w filmach Jarosława Żamojda pt. "Młode wilki" oraz "Młode wilki 1/2". Od tamtej pory jego kariera sukcesywnie się rozwijała. W kolejnych latach pojawił się również w serialach takich jak "Klan" czy "Pierwsza miłość".

Niestety, aktor już od kilku lat nie angażuje się w żadne duże produkcje. Sporadycznie pojawia się w serialach. Ostatnim większym projektem, w jakim mogliśmy go oglądać, był film pt. "Wyjazd integracyjny". Miał swoją premierę w 2011 roku. Myślicie, że niedługo jego syn zastąpi go na ekranie?

Jovan aktualnie skupia się na swoim życiu prywatnym. Jest jednak dość aktywny w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie na bieżąco dzieli się zdjęciami z ponad tysiącem obserwujących. Zapraszamy do naszej galerii, dzięki której będziecie mogli m.in. ocenić, czy syn gwiazdy "Młodych wilków" jest do niego bardzo podobny.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News