Gwiazdor Klanu milczał o tym przez lata. Na jaw wyszły kompromitujące fakty z życia aktora

klan
Kadr z serialu "Klan"
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Klan to jeden z najbardziej lubianych seriali polskich nieprzerwanie od ponad 20 lat. Swoją popularność zawdzięcza najprawdopodobniej prostej fabule. Okazuje się, że postać pierwszoplanowa ma sporo za uszami. Razem z redakcją Pikio dotarliśmy do wstydliwych faktów z przeszłości tego gwiazdora. 

Klan to opera mydlana nadawana od 1997 roku na antenie TVP1. Znany wszystkim utwór Ryszarda Rynkowskiego "Życie jest nowelą", zapraszał nas przed telewizory, a my na przestrzeni lat byliśmy świadkami wzlotów i upadków bohaterów serialu. W główne role wcielają się m.in. Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk i Izabela Trojanowska.

Telenowela trzyma w napięciu od samego początku. Od prawie 22 lat możemy śledzić losy warszawskiej rodziny Lubiczów. Dotychczas stacja TVP1 wypuściła 22 sezony serialu. Przez cały okres emisji byliśmy świadkami wydarzeń radosnych, ale i smutnych. Serialowa rodzina znacznie się powiększyła od pierwszego odcinka. Wielu aktorów "Klanu" musiało się pożegnać ze swoimi rolami ze względu na decyzje scenarzystów i reżysera.

Momentem przełomowym dla wszystkich fanów była śmierć "Ryśka z Klanu", postaci odgrywanej przez Piotra Cyrwusa. Na początku 2016 roku w mediach pojawiły się plotki o bliskim końcu telenoweli, jednak stacja TVP wynegocjowała umowę umożliwiającą dalszą produkcję "Klanu". To właśnie dzięki temu możemy śledzić losy rodziny Lubiczów do dziś.

Jednym z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów serialu Klan, jest Tomasz Stockinger, odtwórca roli chirurga plastycznego Pawła Lubicza. Gra on w telenoweli nieprzerwanie od 1997 roku i może się poszczycić ogromnym doświadczeniem aktorskim. Jednak właśnie w słynnej operze mydlanej znalazł dla siebie miejsce. Aktor pochodził z artystycznej rodziny, więc był bardzo szanowanym i wychwytywanym aktorem już podczas studiów. Klan to jego świadomy wybór.

Istnieją fakty, o których Tomasz Stockinger wolałby milczeć. Według doniesień mediów ma on na swoim sumieniu kilka grzeszków, które wolałby zamieść pod dywan. Gwiazda Klanu z pewnością wolałby zapomnieć o tym, co działo się w przeszłości. Jednak informacje na jego temat są tak kontrowersyjne, że może on spokojnie rywalizować w "plotkowym rankingu" z innymi postaciami ze świata show-biznesu. Przedstawiamy Wam najbardziej szokujące tajemnice serialowego dr Lubicza. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona