Życie gwiazdy TVN naznaczyły tragedie. Długo nie mogła dojść do siebie

Autor Wiadomości Pikio - 4 Marca 2019

Gwiazda znana z hitowego serialu komediowego TVN doświadczyła w swoim życiu naprawdę wielu traumatycznych wydarzeń. Agnieszka Dygant musiała zmierzyć się ze śmiercią swoich najbliższych, a także chorobą matki. Nie miała również zbyt udanego związku małżeńskiego ze swoją pierwszą miłością. Zapraszamy do naszej galerii, w któej przedstawiamy jej skomplikowane losy.

Gwiazda hitowego serialu TVN pt. "Niania" musiała zmierzyć się w swoim życiu z wieloma naprawdę trudnymi sytuacjami. Agnieszka Dygant jako mała dziewczynka doświadczyła śmierci najbliższych jej osób, ale to nie wszystko. Jej pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem.

Agnieszka Dygant jest utalentowaną aktorką, która swój debiut na dużym ekranie zaliczyła jeszcze podczas studiów. Pojawiła się wówczas w filmie Michała Rosy pt. "Farba", który miał swoją premierę w 1997 roku. Od tamtej pory jej kariera sukcesywnie się rozwijała.

Niestety, życie aktorki nie zawsze było idealne. W zawodzie poradziła sobie bardzo dobrze, ale traum, które dotknęły jej prywatnego życia, zapewne nigdy nie zapomni. W wieku ośmiu lat musiała zmierzyć się ze stratą jednego z rodziców. Jej ojciec nagle zmarł, a malutka Agnieszka nie mogła się po tym pozbierać.

To jednak nie był koniec jej dramatycznych przeżyć. Kilka lat po odejściu jej taty dowiedziała się o chorobie swojej mamy. Kobieta zmagała się z tętniakiem mózgu. Informacja o jej powrocie do zdrowia była dla aktorki zapewne jedną z najlepszych, jakie usłyszała w swoim życiu.

Rodzinne szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Po kilku kolejnych latach doszło do następnej tragedii. Jej mama straciła kolejnego partnera. Ojczym aktorki zmarł w wypadku samochodowym. Niektórzy uważają, że aktorstwo było dla niej ucieczką od tych traumatycznych wydarzeń.

Na studiach aktorskich odnalazła swoją pierwszą miłość, którą był Marcin Władyniak. Po kilku latach para wzięła ślub. Niestety, ich związek małżeński nie przetrwał. Powodem był prawdopodobnie inny mężczyzna, którego aktorka poznała na planie zdjęciowym.

Gwiazda TVN poznała wówczas reżysera Patricka Yokę, z którym spędzała coraz więcej czasu. Ich znajomość przerodziła się w wieloletnią relację, która trwa do dzisiaj. Mają razem syna, Xaverego. Jak myślicie, Agnieszka Dygant odnalazła prawdziwe szczęście? Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o skomplikowanych losach tej utalentowanej aktorki.

Kliknij "Następna strona"!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News