Gwiazda TVN jest nieuleczalnie chora. Dieta ulżyła jej w cierpieniu

Autor Wiadomości Pikio - 27 Lutego 2019

Gwiazda hitowego serialu TVN pt. "Brzydula" od lat zmaga się z nieuleczalnym schorzeniem. Aktorka przez jakiś czas trzymała to w tajemnicy, ale w końcu zdecydowała się opowiedzieć o swoich zdrowotnych problemach. Jak się okazuje, nie może ona m.in. przebywać w pomieszczeniach ze zwierzętami, gdyż ich obecność wywołuje u niej poważne skutki uboczne. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej o chorobie Julii Kamińskiej.

Aktorka odgrywająca główną rolę w produkcji TVN pt. "Brzydula" od wielu lat każdego dnia ma się na baczności. Musi być bardzo ostrożna w swoich codziennych czynnościach, gdyż nieodpowiednie otoczenie może powodować u niej poważne problemy ze zdrowiem.

Julia Kamińska w jednym z wywiadów wyjawiła, że choruje na astmę. Niestety, jest to schorzenie, na które nadal nie ma skutecznych metod leczenia. Na szczęście, jest wiele sposobów, które pozwalają uniknąć jeszcze większych problemów ze zdrowiem.

Gwiazda zdecydowała, że spróbuje wszelkich metod, aby tylko złagodzić objawy swoich dolegliwości. W tym celu postanowiła regularnie przyjmować sterydy, dzięki którym ma szansę poczuć się lepiej. Niestety, skutkiem ubocznym ich zażywania było szybkie przybieranie na wadze. Z tego powodu aktorka przeszła na dietę wegetariańską, która pomogła jej zrzucić zbędne kilogramy. Poza tym, zaczęła również uprawiać sport, który umożliwia jej zachowanie lepszej kondycji.

-Mój stan bardzo się poprawił w ciągu kilku lat. Stało się tak między innymi dzięki temu, że ograniczyłam cukier, pszenicę, drożdże i wszystko to, co sprzyja rozwojowi grzybów w organizmie - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Życie na gorąco".

Julia Kamińska nadal musi na siebie uważać, mimo że czuje się już dużo lepiej. Niestety, astma zalicza się do chorób nieuleczalnych. Z tego powodu chorujący na nią już zawsze będą zmuszeni rezygnować z niektórych przyjemności. Aktorka ze względu na swoje zdrowie odmawia sobie jedzenia, ale to nie wszystko. Aktualnie nie może również przebywać w obecności zwierząt, gdyż jest uczulona na ich sierść. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie szczegóły na temat problemów zdrowotnych gwiazdy TVN.

Kliknij "Następna strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News