Gwiazda Polsatu zaprzepaściła karierę przez wypadek. Dziś jej auto zwala z nóg!

Gwiazda Polsatu Liszowska i jej samochody
Kadr z serialu "Przyjaciółki"
Wstecz

1 z 10

Dalej

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" emitowanego przez Polsat wzięła niegdyś udział w kolizji drogowej. Kilka lat temu spieszyła się na plan zdjęciowy swoim sportowym autem. Niestety, jej stan sprawił, że spowodowała wypadek samochodowy. Po tej sytuacji odebrano jej prawo jazdy. Jednak po pewnym czasie ponownie zdała egzamin, dlatego też znów możemy ją widywać za kierownicą. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się, jakimi pojazdami może pochwalić się Joanna Liszowska.

Gwiazda popularnego serialu telewizji Polsat zapewne nigdy nie zapomni wydarzeń, które miały miejsce 1 września 2014 roku. Artystka wzięła wówczas udział w nieprzyjemnej sytuacji, która z pewnością nieco namieszała w jej życiu.

Na początku września niecałe pięć lat temu aktorka spieszyła się na plan zdjęciowy serialu "Przyjaciółki". Postanowiła wtedy, że nie skorzysta z taksówki oraz innych podobnych środków transportu, mimo że - jak sama potem tłumaczyła - wypiła "lampkę wina". Być może podjęła taką decyzję, gdyż miała pod ręką sportowy samochód, jakim było Porshe 911. Niestety, ten wybór nie był najlepszym pomysłem.

Podczas przejazdu doszło do sytuacji, w której nie zdążyła wyhamować. Z tego powodu uderzyła w inny samochód, a ten w kolejny. Kiedy na miejsce przyjechała policja, okazało się, że aktorka miała we krwi  około 1,2 promila alkoholu.

Na szczęście, w wypadku nikt nie ucierpiał. Wydarzenie to mimo wszystko przyniosło ze sobą poważne konsekwencje. Artystka została pozbawiona prawa jazdy. Sąd ukarał ją również grzywną w wysokości siedmiu tysięcy złotych oraz aż 150 godzinami prac społecznych, które aktorka odpracowała w prywatnym przedszkolu.

Po tych wydarzeniach Joanna Liszowska zdecydowała, że na jakiś czas wycofa się z show-biznesu. W Polsce pojawiała się wyłącznie na planach zdjęciowych. Pozostały czas spędzała w Szwecji wraz ze swoim wybrankiem.

Joanna Liszowska od zawsze miała słabość do szybkich samochodów. Od lat media widywały ją w naprawdę kosztownych sportowych pojazdach. Niektórzy zapewne zastanawiają się, skąd aktorka miała pieniądze na takie przyjemności. Powszechnie wiadomo, że jej mężem jest szwedzki milioner, Ola Serneke. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się m.in., w jakim aucie artystka jest aktualnie widywana.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona