Gwiazda Pierwszej Miłości zdążyła się pożegnać. Wstrząsające przyczyny śmierci

pierwsza miłość
Kadr z "Pierwsza miłość"
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Gwiazda Pierwszej Miłości zdążyła się pożegnać. Wstrząsające przyczyny śmierci

Pierwsza miłość to obecnie jeden z najbardziej lubianych seriali polskich. Aktorka, która dołączyła do obsady w 2017 roku, zmarła dwa dni temu. Śmierć kobiety wstrząsnęła opinią publiczną. Okazuje się, że gwiazda była gotowa na śmierć i udało się jej nawet pożegnać z bliskimi. Czuła, że przyszedł kres jej życia. Oto wstrząsające przyczyny śmierci wspaniałej artystki. 

"Pierwsza miłość" to serial emitowany w telewizji Polsat od 2004 roku, znajdujący się w czołówce najchętniej oglądanych produkcji tego typu. Akcja toczy się we Wrocławiu wokół głównych bohaterów. Są to m.in. rodzina Radosz, rodzina Żukowskich i rodzina Miedzianowskich.  Obsadę serialu wzbogaciła w 2017 roku legenda polskiej kinematografii.

W związku z tym, że "Pierwsza miłość" cały czas osiąga sukcesy, a średnia oglądalność wynosi około 2 milionów widzów, do produkcji angażowani są nowi aktorzy. Producenci stawiają nie tylko na młode talenty i osoby początkujące. Bohaterowie to również stara gwardia aktorska. Wśród nich znajdują się: Maria Pakulnis, Andrzej Buszewicz, Lech Dyblik, Andrzej Grabowski czy Edward Żentara. Do niedawna należała też do nich Zofia Czerwińska, która zmarła dwa dni temu.

Zofia Czerwińska dołączyła do serialu "Pierwsza miłość" w 2590 odcinku. Wcieliła się w rolę koszmarnej teściowej, Matyldy Guzik. Wprowadzała zamęt w życie serialowej Beaty. Staruszka wtrącała się w życie żony swojego syna, była skąpa, a jej gra aktorska elektryzowała oglądających produkcję. To właśnie wyjątkowy talent skradł serca widzom, a wieść o jej śmierci zdruzgotała wszystkich fanów. 

Niestety, Zofia Czerwińska zmarła 13 marca w wieku 85 lat. Pogrzeb i msza żałobna aktorki serialu "Pierwsza miłość" odbędzie się 20 marca, o godzinie 13:00 w kościele Środowisk Twórczych, pl. Teatralny 18. Po mszy nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarz Komunalny Północny (Wólka Węglowa). Najsmutniejsze jest to, że artystka najprawdopodobniej czuła, że jest u schyłku swojego życia. Wskazuje na to wiele faktów. Przedstawiamy przyczyny jej śmierci, które są wstrząsające. 

Kliknij "Następna strona". 

Następna strona