Gwiazda "Na dobre i na złe" przeżyła koszmar. Jej córka zginęła w tragicznym wypadku

Barbara Brylska
Youtube.com/Studio Filmowe Kadr
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazda "Na dobre i na złe" doświadczyła w swoim życiu ogromnej straty. Barbara Brylska w 1993 roku straciła w wypadku samochodowym swoją 20-letnią córkę. W sierpniu zeszłego roku dowiedziała się również o śmierci swojego byłego męża, z którym miała dzieci. Utrata najbliższych z pewnością należy do najbardziej bolesnych przeżyć, jakie mogły się jej przydarzyć. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się więcej na temat trudnych chwil aktorki przebojowej produkcji TVP.

Aktorka jeszcze w młodości doskonale radziła sobie w swoim zawodzie. Na dużym ekranie zadebiutowała już w wieku siedemnastu lat. Aktualnie lista produkcji, w których wystąpiła, przekracza 70 pozycji. Jednak jej życie prywatne było pełne goryczy. Gwiazda musiała zmierzyć się z wieloma prywatnymi dramatami.

Barbara Brylska nie miała zbyt dużo szczęścia w miłości. Spotkała w swoim życiu dwóch wyjątkowych mężczyzn, z którymi później zdecydowała się pobrać. Z pierwszym mężem rozwiodła się jednak już po siedmiu latach małżeństwa. Jej drugi wybranek być może byłby partnerem na całe życie, gdyby nie rodzinna tragedia.

Gwiazda serialu Telewizji Polskiej "Na dobre i na złe" dość długo starała się o dzieci. Niestety, z pierwszym małżonkiem nie udało jej się spełnić marzeń o macierzyństwie. Podczas jej związku z drugim mężem temat ten również nie należał do najprzyjemniejszych.

Artystka swoje pierwsze dziecko urodziła dopiero po dwóch wcześniejszych poronieniach. Na szczęście w 1973 roku doczekała się udanej ciąży. Na świat przyszła córka, Barbara. Dziewięć lat później dołączył do niej syn, Ludwik.

Dwie dekady po narodzinach pierwszego dziecka nadszedł najtrudniejszy moment w całym jej życiu. W nieszczęśliwym wypadku samochodowym straciła swoją 20-letnią córkę. Pociecha aktorki znajdowała się w pojeździe, nad którym kierowca stracił panowanie, przez co z dużą prędkością uderzył w drzewo.

Podobno gwiazda "Na dobre i na złe" nigdy nie pogodziła się z jej odejściem. Śmierć ukochanej córki była prawdziwym ciosem dla rodziców i przyczyniła się do późniejszego rozpadu ich małżeństwa. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie więcej faktów na temat tych tragicznych wydarzeń.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona