Gwiazda M jak miłość przeszła porażającą przemianę. Na tych zdjęciach trudno ją rozpoznać

m jak miłość
Kadr z serialu "M jak miłość" @endphp
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali polskich, emitowany na TVP2 od 2000 roku. Jedna z pierwszoplanowych gwiazd przeszła niezwykłą metamorfozę. Przedstawiamy zdjęcia ukazujące tę spektakularną przemianę.

M jak miłość powstało zaraz po ogromnym sukcesie Klanu, emitowanego w TVP1. Początkowo producenci byli nastawieni sceptycznie do produkcji, bojąc się zagrożenia ze strony konkurencji. Ich wątpliwości szybko się rozwiały, gdy M jak miłość przewyższyło kilkunastokrotnie oglądalnością słynną operę mydlaną, opowiadającą o rodzinie Lubicz.

Serial od 19 lat bije rekordy popularności i oglądalności. Wielu ludzi zastanawia się, w czym tkwi sedno, a może nawet fenomen M jak miłość.
Najprawdopodobniej telenowela zyskuje tak liczne grono odbiorców ze względu na prostotę, która jest przedstawiana na ekranie. Akcja toczy się wokół kilkupokoleniowej rodziny Mostowiaków i ich perypetii.

Niektórzy osiągnęli sukces i zyskali rozgłos w świecie show-biznesu właśnie dzięki M jak miłość. Co więcej, o niektórych aktorach mówi się, że zasłynęli tylko dzięki temu serialowi. Bezsprzecznie można stwierdzić, że produkcja otwiera furtkę do kariery, a potwierdzić to mogą, chociażby bracia Mroczek czy Iga Krefft.

- Myślę, że w Polsce nie ma drugiego takiego serialu, jak „M jak miłość”, który przez tyle lat rozkochiwał w sobie tylu Polaków. Kiedy zaczynałem grę w tym serialu, to miała być przygoda na chwilę, a okazało się, że to przygoda na połowę mojego życia - opowiadał Marcin Mroczek w rozmowie z SE. 

Inną ciekawą postacią, która rozkwitła dzięki M jak miłość jest Kasia Cichopek. Po jej występie w "Tańcu z gwiazdami" w 2005 roku medialna machina ruszyła, a nazwisko aktorki do tej pory nie znika z pierwszych stron gazet. Okazuje się, że na początku serialu miała grać zupełnie inną rolę. 

- Ja miałam zagrać koleżanką Piotra Zduńskiego z ławki, to wszystko. Jedna scena. Jednak widzowie polubili naszą parę i, pisząc listy, podsunęli scenarzystom pomysł, żeby nas połączyć i stworzyć taką naszą romantyczną historię - opowiadała Cichopek w rozmowie z SE.  

Od 2000 roku Katarzyna Cichopek zmieniła się nie do poznania. Razem z redakcją Pikio postanowiliśmy przyjrzeć się jej metamorfozie i ukazać jej przemianę. Oto zdjęcia, które szokują. 

Kliknij "Następna strona".

Następna strona