Gwiazda "M jak miłość" potrzebuje wsparcia. Kariera ją zniszczyła, nie daje rady

M jak miłość
youtube.com/TVP VOD
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Gwiazda serialu TVP "M jak miłość" z powodu trudnego dzieciństwa postanowiła zapisać się na terapię. Julia Wróblewska podzieliła się w mediach społecznościowych informacją na temat swojej decyzji dotyczącej spotkań z psychologiem. Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że chce odnaleźć się na nowo. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie więcej szczegółów na temat problemów tej młodej artystki.

Gwiazda "M jak miłość" postanowiła, że skorzysta z pomocy psychologa, o czym poinformowała w Internecie na jednym ze swoich kont w mediach społecznościowych. Jakiś czas później 20-letnia aktorka wyznała w wywiadzie, że chce, by terapia pomogła jej poznać siebie na nowo.

-Byłam tak naprawdę niby w takim otwartym świecie, ale w takim totalnie zamkniętym. Nie poznałam siebie, i staram się teraz poznać siebie od nowa - stwierdziła Julia Wróblewska.

W wywiadzie wspominała także, że powodem tej decyzji było m.in. trudne dzieciństwo. Mówiła, że jako 6-letnia dziewczynka została rzucona na głęboką wodę i od tamtej pory nie pozwalano jej popełniać błędów. Cały czas ktoś czuwał nad utrzymaniem jej dobrego wizerunku. Artystka już od najmłodszych lat żyła pod bardzo dużą presją otoczenia, a rozwód jej rodziców był dla niej dodatkowym ciosem.

Mimo wszystko, zapewne obecnie nie wyobraża sobie swojego życia bez pracy na planie. Aktorka jest aktualnie znana ze swojej roli Zosi Warakomskiej w serialu "M jak miłość". Jednak jej kariera zaczęła się już w wieku dziewięciu lat, gdy zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Ryszarda Zatorskiego pt. "Tylko mnie kochaj", w którym zagrała razem z Maciejem Zakościelnym i Agnieszką Dygant.

Problemy aktorki mogą mieć też związek ze sporą krytyką, której ostatnio doświadczyła. Internauci byli oburzeni wydarzeniami, do których doszło w "M jak miłość". Jej serialowa postać rozpoczęła romans z dużo starszym muzykiem, którego zagrał Rafał Szatan. Fani uznali to za co najmniej nieodpowiedni wątek. Następnie w Internecie pojawiły się komentarze wskazujące nawet na to, że Julia powinna odpuścić sobie aktorstwo.

Myślicie, że słowa krytyki miały na nią bardzo negatywny wpływ? Mamy nadzieję, że decyzja o terapii pomoże jej osiągnąć cel i powrócić do zdrowia. Zapraszamy do naszej galerii, w której dowiecie się więcej na temat życia i problemów młodej aktorki.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona