Gwiazda Kogla Mogla chce uczcić zmarłą córkę. Nagła tragedia zabrała jej radość życia

Gwiazda Kogla Mogla i zmarła córka
youtube.com/Tajemnice PRL
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Gwiazda kultowego filmu pt. "Kogel Mogel" doświadczyła w swoim życiu prawdziwej tragedii. Kilka lat temu straciła swoją 23-letnią córkę w wypadku samochodowym, który spowodowała. Po tych wydarzeniach przeszła załamanie nerwowe i na jakiś czas zniknęła z polskiego show biznesu. Na szczęście w 2018 roku ponownie mogliśmy ją zobaczyć na dużym ekranie. Zapraszamy do naszej galerii, z której dowiecie się m.in., jak Grażyna Błęcka-Kolska poradziła sobie z tymi trudnościami.

Grażyna Błęcka-Kolska zadebiutowała na dużym ekranie w 1988 roku. Jej pierwszym filmem był "Kogel Mogel" w reżyserii Romana Załuskiego, w którym dostała główną rolę. Od tamtej pory aktorka rozwijała swoją karierę zawodową w błyskawicznym tempie, choć przez następne kilka lat nie pojawiała się w żadnych hitowych produkcjach.

Życie zawodowe przez lata układało jej się bardzo dobrze i mogłoby się wydawać, że nic nie przeszkodzi jej w dalszym rozwoju. Niestety, 24 lipca 2014 wszystko się zmieniło. Był to dzień, w którym aktorka doświadczyła straszliwej tragedii. Kobieta spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginęła jej córka. Te wydarzenia miały niewyobrażalny wpływ na jej przyszłość.

Artystka nadal nie może się pogodzić ze stratą swojej jedynej córki, Zuzanny. Myśl, że sama doprowadziła do jej śmierci, musi być przyczyną bólu towarzyszącego jej przez resztę życia.

Mimo wszystko, aktorka stara się żyć dalej oraz sprawić, aby jej pociecha została odpowiednio zapamiętana. W jednym z wywiadów artystka wyjawiła, że chce wydać książkę zawierającą wspomnienia jej córki. Poza tym, planuje też opublikować album z jej zdjęciami.

-Chcę, żeby ktoś o Zuzi pamiętał. Nie mam już żadnej rodziny. Wszyscy mi umarli. Jestem ostatnia z rodu. Robię to, żeby pamięć o córce nie zginęła. Żeby ktoś choć raz w roku zapalił lampkę na grobie - wyznała w jednym z wywiadów.

Aktorka nadal nie pogodziła się ze śmiercią swojej pociechy. Na szczęście, potrafi sobie z tym poradzić. Mogą na to wskazywać jej ostatnie role, które zdecydowała się przyjąć. W 2019 roku odbyła się premiera trzeciej części filmu, w którym zadebiutowała. "Kogel Mogel 3" pojawił się w kinach na początku bieżącego roku, a Grażyna Błęcka-Kolska ponownie wcieliła się w główną bohaterkę. Zapraszamy do naszej galerii, w której przedstawiamy losy gwiazdy kultowej serii "Kogel Mogel".

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona