Płacili jej 10 zł za stosunek. Historia brutalnych gwałtów na orangutance

Gwałt
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Gwałt na zwierzętach to zdecydowanie jedno z najgorszych wykroczeń człowieka. Aż ciężko wyobrazić sobie, co siedzi w głowach ludzi, którzy postępują w taki sposób. W dzisiejszej galerii przedstawimy wstrząsającą historię orangutanki, która była wykorzystywana w domu publicznym znajdującym się w Indonezji. Miejscowi płacili około 10 złotych za seks ze zwierzakiem.

Gwałt to okrutna zbrodnia, która bardzo często odbija się na psychice ofiary do końca życia. Tym razem było podobnie, mimo tego, że ofiarą było zwierzę. Zostało ono okropnie skrzywdzone, przez co możliwe, że już nigdy nie będzie umieć żyć w swoim naturalnym środowisku. Przerażająca historia tej małpy sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

Zagrożona wyginięciem orangutanka borneańska o imieniu Pony była zmuszana do stosunków w jednym z indonezyjskich domów publicznych. Miejscowi plantatorzy oleju palmowego płacili około 10 złotych za możliwość współżycia ze zwierzakiem. Pony była traktowana szokująco, jej właściciele regularnie ją golili, często zmuszali ją również do noszenia makijażu i perfumowania się. Uczono ją także wykonywania różnych aktów seksualnych na życzenie klientów. Zwierzak został porwany wraz z matką jeszcze w wieku dziecięcym. Była bardzo surowo traktowana przez osoby, które ją sobie przywłaszczyły.

Całe szczęście, jej koszmar w końcu się zakończył. To, co przeżyło to zwierzę, jest szokujące i aż trudno w to uwierzyć. Pony została odnaleziona przez odpowiednie organy zajmujące się ochroną zwierząt. Odebranie jej właścicielom, którzy ją porwali, nie było łatwym zadaniem. Ci ludzie nie chcieli oddać czegoś, co przynosi im niesamowity zysk. Ciężko wyobrazić sobie, co siedzi w głowach odpowiedzialnych za to osób. Mamy jednak nadzieje, że konsekwencje tych czynów ich nie ominą.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły tej dramatycznej historii.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bierze cię przeziębienie? Zamiast do apteki idź do kuchni, oto najlepsze domowe sposoby!
2. Polsat ujawnił ohydne skandale pedofilskie. 5 z nich jest najobrzydliwszy
3. Śluby, rozwody, testy na ojcostwo, romanse i zdrady. Brudne sekrety Marty Kaczyńskiej
 

Następna strona