Próbowali zgwałcić nastolatkę, gdy walczyła oblali ją kwasem. Jej pięknej twarzy nie udało się uratować przez 10 lat, jej aktualne zdjęcia rozrywają serce

Dramat 17-letniej Sonali.
Screen/ YouTube/ CNN
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dramat 17-letniej Sonali.

Gwałt zawsze jest okrutną zbrodnią, lecz czasem dochodzi do wyjątkowo brutalnych przypadków napaści. Coś takiego przeżyła 17-letnia Sonali Mukheriee. Została napadnięta we własnym domu, ale walczyła z napastnikami, by obronić się przed najgorszym. Pod tym względem się udało, jednak agresorzy nie chcieli tak łatwo odpuścić. Oblali jej twarz kwasem.

Historia Sonali jest wstrząsająca. Dziewczyna, która znajdowała się dopiero na progu życia, uważana była za inteligentną, lubianą i piękną. Niestety wszystkie jej zalety zaimponowały trzem sąsiadom, którzy stali się wobec niej agresywni. Pierwsze sygnały nadchodzącego dramatu były widoczne już wcześniej - trzech napastliwych kolegów nie dawało dziewczynie spokoju. Doszło do tego, że do szkoły musiał odprowadzać ją ojciec.

To jednak nie wystarczyło. Sonali została zaatakowana we własnym domu. Starała się walczyć, krzyczała, nie chciała się poddać. Wreszcie napastnicy dali spokój, ale w akcie zemsty oblali ją kwasem. Gwałt nie miał miejsca, dziewczyna cudem go uniknęła, lecz została ranna i oszpecona na całe życie.

Przeżyła prawdziwe piekło zarówno podczas napaści, jak i potem. Ból był przeraźliwy, a obrażenia niezwykle poważne. Jej twarzy nie dało się naprawić, choć lekarze starali się ze wszystkich sił, by w jakikolwiek sposób uratować jej wygląd. 

Sonali musiała nauczyć się zupełnie nowego życia, ale nie było łatwo. Dodatkowo złą wiadomością okazało się pobłażliwe potraktowanie oprawców przez sąd. Doszło do tego, ze zdruzgotana dziewczyna nie chciała dłużej kontynuować takiego życia. Wieczny ból, żal, poczucie straconych szans, niesprawiedliwości i samotność - to wszystko nasilało się tak bardzo, że Sonali zaczęła myśleć o śmierci. Przygotowała nawet specjalny wniosek o legalną eutanazję. Wiedziała, że jej rodzice też cierpią, nie chciała - w swoim rozumieniu - przysparzać im dodatkowych kłopotów.

Na szczęście ta historia nie skończyła się tragicznie. Po raz kolejny okazuje się, że można wyjść z najgorszego mroku, a recepta zawsze jest ta sama - wsparcie innych ludzi. Sonali mogła na nie liczyć w swojej tragedii, dzięki czemu i u niej pojawiło się szczęście.

Kliknij "Następne zdjęcie", żeby zobaczyć, jak została oszpecona jej twarz po oblaniu kwasem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagle pies zaczął szturchać ciężarną właścicielkę i wyć jak opętany. Gdyby nie on, kobieta i jej dziecko już by nie żyli
  2. Cała prawda o najnowszym związku Michała Wiśniewskiego ujrzała światło dzienne. Z Pauliną też się niedługo rozstanie?
  3. Żaden mężczyzna tego nie wytrzyma. Nieświadome zachowania kobiet, które odstraszają płeć przeciwną na dobre

Następna strona