Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach

Gwałt
US Air Force
Wstecz

1 z 8

Dalej

Zgwałcili ją ponad 400 razy w 40 dni. Wypalili gałki oczne, wymyślili tortury jakich nie pokazują nawet w horrorach

Ten okrutny gwałt wstrząsnął całym światem. Historia zgwałconej kilkusetkrotnie 17-latki była tak przerażająca, że pisały o niej gazety na całym świecie. Do dziś sprawa ta uważana jest za jedną z najbardziej mrożących krew w żyłach w historii.

Gwałt jest zawsze czynem społecznie piętnowanym i budzącym obrzydzenie nie tylko praworządnych obywateli, ale nawet i zatwardziałych przestępców, którzy często "rozprawiają się" z gwałcicielami w więzieniach. Ta historia oburzyła nie tylko opinię społeczną w Japonii, ale też na całym świecie. Czwórka nastolatków gwałciła i okrutnie torturowała 17-latkę. Mimo że do incydentu doszło lata temu, do dziś budzi on dreszcze przerażenia.

Junko Furuta została uprowadzona 25 października 1988 roku przez czterech nastolatków (najstarszy miał 18 lat). Gdy znaleźli się w domu, w którym wszystko miało się odbywać, kazali swojej ofierze zadzwonić do rodziców, żeby powiedziała, że uciekła z domu i do niego więcej nie wróci, zaznaczając, że jest u koleżanki i jest bezpieczna. Później czwórka oprawców zaczęła realizować swoje najgorsze, sadystyczne fantazje.

Nastolatkowie gwałcili ją i bili. Wsadzali do pochwy przedmioty takie jak żarówki, zrzucali ciężary na jej brzuch. Poważnie ją okaleczali wylewając gorący wosk na twarz i przypalając ciało zapalniczką. Przy pomocy tych narzędzi wypalili jej gałki oczne, przez co dziewczyna straciła wzrok.

Jej koszmar trwał 44 dni, przez ten czas zgwałcono ją około 400 razy. Nikt nie okazywał jej litości, a o wszystkim wiedzieli rodzice jednego z chłopców, których dziewczyna błagała o pomoc. Ci, choć nie angażowali się w tortury, dawali na nie przyzwolenie, w żaden sposób nie reagując.

W końcu oprawcy doprowadzili dziewczynę do śmierci. Oblali ją benzyną i podpalili, 17-latka umierała w męczarniach. Mężczyźni nie spodziewali się, że jej organizm nie wytrzyma. Zdecydowali się więc pozbyć się ciała, w wyjątkowo ohydny sposób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej przerażającej zbrodni, kliknij "następna strona".

Zobacz także:

  1. Miesiącami dokumentował swoją przemianę z mężczyzny w kobietę. Ostatnie zdjęcie robi piorunujące wrażenie
  2. Mężczyzna na swoim łóżku znalazł 2 dziwaczne stworzonka. Nigdy by nie pomyślał, jakie zwierzę z tego wyrośnie, powalające zdjęcia
  3. Po 15 latach rodzina porzuciła go w schronisku i zabrała stamtąd młodszego psa. Nagrali reakcję porzuconego zwierzaka, rozdziera serce
  4. Weterynarz ocalił ekstremalnie poparzonego psa. Spotkali się po czasie, niebywała reakcja zwierzaka, zdjęcia rozdzierają serce
Następna strona